Kalendář Rok do mistrovství

Dostupnost: skladem 536 ks

Speciální kalendář české fotbalové reprezentace je součástí projektu O Kapku lepší #ceskarepre. Koupit ho lze v e-shopu Kapky naděje, stojí 350 korun a celá částka zůstane Nadačnímu fondu Kapka naděje.

175 Kč
1 ks

„Na EURO se těší celý český fotbal a všichni budeme odložený turnaj netrpělivě vyhlížet a odpočítávat jednotlivé dny do jeho startu. I k tomu slouží tento speciální kalendář. Zároveň jsme ale chtěli také pomoci dobré věci, proto veškerý finanční výnos z prodeje půjde na projekt O Kapku lepší #ceskarepre,“ poznamenal předseda Fotbalové asociace České republiky Martin Malík.

„Kalendář je nejen originální a skvěle nafocený, ale zároveň jeho koupí finančně podpoříte Nadační fond Kapka naděje, který již dvacátým rokem pomáhá v nemocnicích po celém Česku. Charitativní přesah kalendáře opět dokazuje, že fotbalová reprezentace své dobročinné aktivity v rámci projektu O Kapku lepší #ceskarepre myslí opravdu vážně, z čehož mám upřímnou radost a vážím si toho“, dodává Jan Fischer, ředitel NF Kapka naděje.

Počátečním dnem kalendáře je pátek 12. června 2020, kdy mělo EURO začít původně. A končit bude v pátek 11. června 2021, kdy šampionát začne po přeložení. Navíc každý den obsahuje stírací pole se znázorněným počtem dnů zbývajících do turnaje.

Dárky naděje

Ještě nemáte dost?

Podívejte se na další kousky v našem eshopu