Kouzelný balíček "Z pohádky do pohádky"

Dostupnost: Dle varianty

CD nebo USB písní z pohádek v balíčku se sešitem plým omalovánek s názvem "Z pohádky do pohádky" vznikl se zpěvákem Jakubem Hübnerem a „jeho princeznami“, tedy Dashou, Michaelou Štikovou Gemrotovou, Natálkou Grossovou a Soňou Jungovou. Poslechněte si kolekce zbrusu nových nahrávek písní ze známých pohádkových muzikálů a filmových pohádek a nezůstávejte jen u poslechu. Vtáhněte malého posluchače do děje prostřednictvím kouzelných omalovánek.

40 stran malování, doplňovaček, kvizů, hádanek a také recepty od Jakuba na kouzelné dobroty

Formát: A4

CD nebo USB obsahuje 14 písní - například Sbírka snů, Kdepak ty ptáčku, hnízdo máš, Rozvíjej se poupátko, O šípkových růžích nebo A pohádky je konec.

Zpívají: Jakub Hübner a jeho princezny: Dasha, Natálie Grossová, Soňa Jungová, Michaela Štiková Gemrotová

Obsah USB je ve formátech MP3 a WAV.

Zvolte variantu*
Kouzelný balíček  "Z pohádky do pohádky"

Milé děti,

jsem ráda, že vás z tohoto místa mohu pozdravit a popřát vám hodně radosti z písniček a krásných omalovánek. Nejen, že dělají radost vám, ale jejich zakoupením se přispělo na pomoc dětem, které jsou nemocné a tráví čas v nemocnicích. Jsem ráda, že na ně společně myslíme a pomáháme jim k tomu, aby se brzy uzdravily.

 Na své dětství ráda vzpomínám, na všechny ty hry, kamarády, bezstarostnost a čas s maminkou a tatínkem. Užívejte si každou minutu svého dětství, je to nejkrásnější část života.

Mějte se krásně,

Vaše Vendula Pizingerová

Omalovánky vytvořil výtvarník Lukáš Hudec. V A4 bloku naleznete také spousty doplňovaček, kvízů, hádanek a také dva recepty od Jakuba na kouzelné dobroty.

CD nebo USB obsahuje 14 písní - například Sbírka snů, Kdepak ty ptáčku, hnízdo máš, Rozvíjej se poupátko, O šípkových růžích nebo A pohádky je konec. Zpívají: Jakub Hübner a jeho princezny: Dasha, Natálie Grossová, Soňa Jungová, Michaela Štiková Gemrotová

V pohádkách se dějí dobré skutky a proto zakoupením tohoto pohádkového balíčku přispíváte Nadačnímu fondu Kapka naděje, prostřednictvím něhož omlalovánky i CD míří také za dětmi do nemocnic.

 

 

Dárky naděje

Ještě nemáte dost?

Podívejte se na další kousky v našem eshopu