Limitovaná kolekce vína Kapka naděje

Nadační fond Kapka naděje vydává se svým partnerem Drin2go s.r.o. - Original Wines s. r. o.  limitovanou edici kvalitních vín. Kapka slaví v roce 2020 již 20 let působení v české dobročinné sféře. Při příležitosti tohoto výročí vznila série gastronomických produktů s originálními kresbami známých českých osobností. Tyto luxusní dobroty udělají radost každému a to nejen kvůli jejich výjimečné chuti, ale také proto, že výtěžek z jejich zakoupení pomůže díky Kapce naděje vážně nemocným dětem v celé české republice.

Milujete perlivé víno? Pak jsme právě pro vás připravili spolu s partnerem Drin2go s.r.o. - Original Wines s. r. o.  6 druhů vín z Vinařství Zlomek&Vávra v limitované edici a jsou v prodeji jak samostatně, tak jako dárkový set Perlíta v dřevěném boxu, se kterým budete moci ochutnat všech 6 příchutí PERLÍTA v skleněných lahvích 0,75l.

Speciální víno si žádá mimořádné příchutě, kterými jsou v naší limitované edici jablko s vanilkou,pomeranč s hřebíčkem, hruška se skořicí, černý rybíz, malina, višeň. 

Kapka naděje Perlíto VIŠEŇ s kresbou Osmaniho Laffity:


Kapka naděje Perlíto MALINA s kresbou Kateřiny Kairy Hrachovcové:


Kapka naděje Perlíto ČERNÝ RYBÍZ  s kresbou Jaromíra Jágra:
Kapka naděje Perlíto HRUŠKA SE SKOŘICÍ  s kresbou Jiřího Lábuse:


Kapka naděje Perlíto POMERANČ S HŘEBÍČKEM s kresbou Martina Dejdara:


Kapka naděje Perlíto JABLKO S VANILKOU s kresbou Venduly Pizingerové:


PERLÍTO je osvěžující perlivý nápoj z vína a ovocných šťáv, má nižší obsah alkoholu, chuť pravého ovoce a žádný přidaný řepný cukr navíc. Nejlépe chutná ledově vychlazený nebo jako míchaný drink. K objednání je na webu partnera.

Drin2go s.r.o. - Original Wines s. r. o. - Pivo v plechu. Jde o partu přátel, která se snaží, díky svým projektům, nabídnout lidem široký sortiment nápojů, a to především v praktické plechovce. Jejich hlavním cílem je, přinést na trh „plechovky pro všechny“. Chtějí se tak výrazně podílet na ekologickém způsobu distribuce nápojů a zpřístupnit plnění do hliníkové plechovky i malým výrobcům. Jako jediní ve střední Evropě pak klientům zajistí i vlastní design plechovky s 3D efektem. Jejich nové tiskové a plnící centrum v Dobřejovicích u Prahy je vybaveno nejmodernějšími stroji, proto jsou schopni pivovarům, vinařstvím, firmám, agenturám, či koncovým zákazníkům zajistit komplexní služby od grafického designu, potisku, filtrace, plnění, perlení až po konečné dodání zboží na místo určení.

Dárky naděje

Ještě nemáte dost?

Podívejte se na další kousky v našem eshopu