Tričko mandaly naděje

Dostupnost: Dle varianty

Design trička navrhlo tatérské studio, protože stejně jako popálené děti s jizvami na duši, žijí lidé s tetováním zbytek života.

Barva: antracitová

Mandala naděje zobrazuje oheň s drobnými detaily kapek, které symbolizují právě Vaši pomoc vážně nemocným dětem z popálenin. Výtěžek bude použit pro Kliniku popáleninové medicíny Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.

Zvolte variantu*
Tričko mandaly naděje
Svou ruku k dílu přiložily i bloggerky z uskupení Elite Bloggers, které nebyly lhostejné k nemocným dětem a podílely se tak na vzniku tohoto úžasného trička.

Komu výtěžek pomůže?

Nové módní tričko pomůže dětskému oddělení Kliniky popáleninové medicíny Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Tato klinika je jediným superspecializovaným pracovištěm se statutem popáleninového centra v Čechách a zajišťuje komplexní péči o dětské pacienty se všemi typy popáleninového traumatu pro spádovou oblast celých Čech. V průměru je na klinice ročně ošetřeno přes 700 dětí a přes 300 z nich vyžaduje hospitalizaci.V čem je tričko výjimečné?

I toto tričko v sobě skrývá „příběh“. Bohužel skoro každý malý pacient si odnáší z popáleninového traumatu jizvy na celý život – proto jsme se rozhodli oslovit jedno z nejznámějších a nejžádanějších tetovacích salónů v čele s jedním nejuznávanějších českých tatérů, Lukášem Poláčkem, protože i s tetováním člověk již žije celý zbytek života. 

Právě studio Inkoust.me TAKE AWAY navrhlo design tohoto trička s krásnou a módní mandalou, která symbolizuje oheň, s drobnými detaily kapek, které symbolizují náš nadační fond a naší pomoc.

Je důležité dodat, že vznikl limitovaný počet kusů a důraz byl kladen zejména na kvalitu, na výrobě se podílela česká firma Lichi, která byla založena proto, abychom mohli alespoň na chvilku uniknout ze světa komerční grafiky a komerčního tisku. Lichi šije v malých sériích v chráněné dílně ve Zlíně.

Dárky naděje

Ještě nemáte dost?

Podívejte se na další kousky v našem eshopu