Přispějte na novou sbírku - VLNA NADĚJE

Kapka naděje spustila ohromný projekt s názvem VLNA NADĚJE s cílem pomoci zdravotníkům v boji s koronavirem. Nadační fond již investoval téměř 10 milionů korun. Pojďte se také zapojit a podpořte novou sbírku #VLNANADEJE

Zdravotníci v tuto chvíli s vypětím sil pečují o tisíce nemocných. Našim přáním a společným zájmem je zdravotníky před virem ochránit, aby pandemii přečkali ve zdraví a mohli dál pomáhat všem potřebným. Společně dokážeme pořídit a distribuovat potřebné přístroje i zdravotnický material.

Proto chceme vyvolat VLNU NADĚJE, rychlosbírku pro české nemocnice a především české zdravotníky, kteří denně čelí pandemii, abychom my ostatní mohli zůstat v bezpečí. Sbírka s cílem vybrat 10 miliónů korun bude použita na nákup dalších přístrojů a ochranných pomůcek, které budou následně rozdistribuovány do nemocnic v celé České repulice.

Jak se můžete do sbírky zapojit? Přispět je možné velmi jednoduše. Přes platební bránu nadačního fondu www.kapkanadeje.cz nebo zasláním DMS ve tvaru DMS KAPKANADEJE 30, 60 nebo 90 na číslo 87 777.

Sbírka vyvrcholí v sobotu 11. dubna od 20.15 hod večerním přenosem na TV Prima, kterého se zúčastní přední české osobnosti z oblasti kultury, sportu a veřejného života. V přenosu uvidíte Martu Kubišovou,  Helenu Vondráčkovou, Petra Koláře, Daru Rolins, Petra Čecha, Evu Holubovou, Martina Dejdara, Michala Davida a Veronu, 4Tenory, Annu K, Leonu Machálkovou, Evu Burešovou, Václava Noida Bártu, Ivu Kubelkovou,  Moniku Absolonovou, Xinda X, Patrika Děrgela,  Osmanyho Lafitu, Karlose Vémolu, Danu Morávkovou,  Kateřinu Hrachovcovou, Jiřího Suchého, Jiřího Lábuse, ředitele Fakultní Nemocnice v Motole  JUDr. Ing Miloslava Ludvíka, trenéra české národní fotbalové reprezentace Jaroslava Šilhavého a další.  

Přenos organizujeme v přísných hygienických podmínkách a část hostů bude připojena ze svých domovů.

Co se v boji proti COVID-19 už povedlo?

Nadační fond Kapka naděje už zainvestoval za přispění štědrých sponzorů i individuálních dárců téměř 10 milionů korun!

Kromě více jak 31 000 respirátorů FFP2 a respiračních roušek KN 95 se podařily pořídit tři mobilní ultrazvukové plicní sondy Philips Lumify, stejné množství videolaryngoskopů s umístěnou kamerou a projekcí na displeji, které se využívají v případě obtížně intubovatelných pacientů, dále pak také šest velmi důležitých přístrojů pro plicní dechovou podporu AIRVO 2. Jeden z těchto přístrojů darovala Kapce naděje TV Nova a její seriál Ordinace v růžové zahradě 2.

 

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.