Kapka naděje je plnoletá

Za více než 18 let fungování toho Nadační fond Kapka naděje zažil opravdu mnoho. Podívejte se na některá z čísel, která zdobí tuhle dlouhou a úžasnou cestu.

500+

předaných lékařských přístrojů

Nadační fond Kapka naděje za dobu svého fungování pořídil stovky kusů lékařského vybavení na dětské hematoonkologie, pediatrická oddělení, novorozenecká oddělení, nebo na dětskou psychiatrii. Kapka naděje pomáhá tam, kde je potřeba a pořizuje od základního vybavení, jako jsou například dětské postýlky až po vysoce specializované a moderní lékařské přístroje.

200+

projektů v oblasti psychosociální péče

Jedním z cílů Kapky naděje je co nejvíce přispívat ke zvýšení psychické pohody dětských pacientů a jejich doprovodu. Proto realizujeme desítky programů v oblasti psychosociální péče, mezi které patří například rekonstrukce dětských oddělení, ozdravné tábory pro děti procházející intenzivní léčbou, ale podílíme se například i na zajištění psychologického poradentství přímo v nemocnicích.

3

vědecké výzkumy v oboru hematologie a onkologie

Kapka naděje patří mezi hlavní partnery laboratoří CLIP (Childhood Leukemia Investigation Prague), jejichž pracovníci umožňují detailně analyzovat a kategorizovat vzorky dětských onkologických pacientů a významně tak přispívají ke stanovaní přesné diagnózy a co nejšetrnější a nejúčinnější léčby.

Děkujeme všem, kteří se zapojili

Bez našich partnerů bychom nemohli skutečně pomáhat dětem.

Buďte s námi ve spojení

Nechte si posílat novinky o tom, kde pomáháme.

Odesláním emailové adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletterů.