Pořád se něco děje

Život Nadačního fondu je jeden velký kolotoč zážitků. Podívejte se, co nás poslední dobou potkalo. Samé příjemné věci!

O Kapku lepší hokej po čtvrté! Letos bojujeme za Sebastiana

4. února si bude svět připomínat den boje proti rakovině. A hokejový svět se opět zahalí do oranžové a rozběhne se 4. ročník charitativního projektu O Kapku lepší hokej, jehož cílem je nejen šířit povědomí o nádorových onemocněních, či problematice poruch krvetvorby u dětských pacientů, ale také finanční pomoc. 

Příběh našeho patrona Sebastiana Weitze

Sebastian je rozený sportovec. Jako malý rád lyžoval, cestoval a zkoušel všechny možné druhy aktivity. Pohltil ho hokej, kde byl velmi úspěšný. Jeho hokejovou cestu však  přerušila zákeřná nemoc – leukémie. Prošel chemoterapií i transplantací, takže má co vyprávět. V roce 2023 se stal patronem čtvrtého ročníku projektu O Kapku lepší hokej

Méďové naděje přinesly Kapce přes 1 milion korun

Hračkářství Bambule a jeho zákaznici nadělili opravdu štědrou podporu. Díky "Medvídkům naděje" míří na onkologická omezení po celé České republice více než milionová podpora.

Vánoční strom pro Kapku naděje

Vánoce jsou obdobím dobrých skutků a otevřených srdcí...o čemž se mohou přesvědčit i hosté Hotelu INNSiDE Old Tow, který připravil speciální vánoční charitativní stromeček.

Shell Czech Republic a.s. - Generální partner Kapky naděje

Společnost Shell Czech Republic a.s. je generálním partnerem Nadačního fondu Kapka naděje již od roku 2004. Za roky spolupráce Shell svěřil Kapce naděje více než 80 mio korun a téměř 60 miliónů již pomáhá v českých nemocnicích.

Vespa vybrala téměř 40 tisíc korun pro Kapku naděje

Vespa a Kapka naděje spojily síly a uspořádaly charitativní vyjížďku a sbírku. 

 

 

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.