Pořád se něco děje

Život Nadačního fondu je jeden velký kolotoč zážitků. Podívejte se, co nás poslední dobou potkalo. Samé příjemné věci!

ART SHOW MÁNES: O Kapku lepší umělci

 

 Nadační fond Kapka naděje ve spolupráci s Aukčním domem Obrazy v aukci uspořádali třídenní výstavu s názvem ART ASHOW MÁNES, která proběhla o víkendu 14. - 16. června 2024 ve Výstavní síni Mánes v Praze. K vidění byly obrazy současných umělců, ale i slavných osobností. Celkem 24 obrazů byly nabídnuty k aukci na webovém portále www.obrazyvaukci.cz. Z toho 22 se vydražilo za celkovou částku 322 000 Kč. Tato částka byla věnována Kapce naděje. 

Koncem loňského roku se roztočila spolupráce společnosti Sazka a Nadačního fondu Kapka naděje

Společnost Sazka pomáhá každým zatočením Kola štěstí. Podpora duševního zdraví je pro Sazku jedním z klíčových témat, a proto se rozhodla podpořit projekt rozvoje dětské psychiatrické péče v  ČR, kterému se nadační fond věnuje již šestým rokem. Sazka za každé zatočení Kolem štěstí přispívá 1 Kč Kapce naděje.  

Kapka naděje a společnost Xiaomi uspořádali fotografický workshop pro děti

Nadační fond Kapka naděje spojil síly se společností Xiaomi, aby uspořádali jedinečnou akci pro děti a mládež z obtížných sociálních poměrů. Tato inspirativní akce se odehrála v polovině června v prostorách skateparku Red Bull MaxSpace v areálu PRAGOVKA ART DISTRICT v Praze. Skatepark, navržený jedním z nejlepších světových skateboardistů a vítězem závodu Světového poháru Maximem Habancem, se stal ideálním místem pro den plný zábavy, učení a inspirace.

Kapka naděje obnovila tradici charitativních koncertů na Zlín Film Festivalu

Po pěti letech se na zlínský filmový festival vrátil charitativní koncert pro Kapku naděje. Na náměstí Míru zahrála slovenská kapela No Name a zopakovala tak úspěšné vystoupení z roku 2018. Během hodinového koncertu se díky dobrovolníkům s kasičkami a ve stánku nadačního fondu se sbírkovými předměty podařilo vybrat 55 750 korun, které poputují na novorozenecké oddělení zlínské nemocnice.

Léto plné harmonie: Jóga pomáhá

Růžová zahrada společně s Pavilonem Grébovka v Havlíčkových sadech ožije pohybem a hudbou. Nadační fond Kapka naděje zde chystá charitativní celodenní událost dne 17.srpna 2024, která se ponese v duchu uvědomělého programu zaměřeného na duševní pohodu a zdraví. 

Neuvěřitelná částka v letošním ročníku O Kapku lepší hokej

Vybruslilo se přes 1,5 milion korun, který bude použit na nákup speciálního přístroje jenž pomůže ve výzkumu nových metod léčby leukemie i dalších závažných chorob, a na nákup vybavení dětského hematologického oddělení v Hradci Králové, odkud pochází patron letošního ročníku Patrik Luska. 

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.