Pořád se něco děje

Život Nadačního fondu je jeden velký kolotoč zážitků. Podívejte se, co nás poslední dobou potkalo. Samé příjemné věci!

O Kapku lepší YAM YAM

Přísloví „Láska prochází žaludkem“ je všeobecně rozšířené. Co kdybychom však klíčové slovo láska zaměnili za „pomoc“? Stalo se. A tak už třetím rokem pokračuje projekt Kapky naděje se sítí restaurací YAM YAM. Aktuálně uspokojíme všechny milovníky nejoblíbenějších jídel z nabídky YAM YAM.

#POMAHAMEDRAZBOU Charitativní aukce pro Kapku naděje

Vydražte výjimečný dárek a pomozme tak společně dětem s poruchou krvetvorby, nádorovými onemocněními, nebo malým bojovníkům, kteří trpí závažnými psychickými nemocemi. Každý z 5 předmětů, které můžete vydražit je darem od blízkého přítele Kapky, a ke každému se váže krásný příběh. Aukce probíhá od 22. 11. do 1.12.

Pomozte nám zorganizovat ozdravný pobyt pro vážně nemocné děti

Tento ozdravný pobyt se bude konat v roce 2023 pro 20 dětských pacientů Pediatrické kliniky Fakultní nemocnice v Motole,  které jsou např. po orgánových transplantacích, po léčbě vážného onemocnění vnitřních orgánů,  nebo nádorového onemocnění.   

Amazon Goes Gold! Zlatí zaměstnanci a Amazon darovali Kapce přes 600 tisíc!

Amazon se na podporu onkologických pacientů zbarvil do zlaté a věnoval Kapce naděje přes 600 tisíc korun.

První dražba v kryptoměně pro Kapku naděje vynesla téměř 100 tisíc korun!

Galerie Artefin ve spolupráci s festivalem Prague Art Week uspořádala charitativní dražbu digitálního uměleckého díla NFT, jejíž výtěžek darovala Nadačnímu fondu Kapka naděje. 

Méďové naděje z Bambule míří k onkologicky nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje a hračkářství Bambule budou nadělovat radost nemocným dětem. Pojďte s námi poslat "Méďu naděje" malým bojovníkům s onkologickým onemocněním.

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.