Pořád se něco děje

Život Nadačního fondu je jeden velký kolotoč zážitků. Podívejte se, co nás poslední dobou potkalo. Samé příjemné věci!

Duhoví Méďové naděje z Bambule míří k onkologicky nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje a hračkářství Bambule budou už popáté nadělovat radost nemocným dětem. Vyberte si jednoho či všechny duhové "Méďi naděje" a pomozte tak malým bojovníkům s onkologickým onemocněním.

O Kapku lepší Dettol je tu podruhé!

Hygiena a ochrana zdraví je důležitá pro všechny: Dettol se proto i v roce 2023 spojuje s Kapkou naděje. Cíl je stále stejný ­– pomoci vážně nemocným lidem nejen v nemocnicích a šířit osvětu o důležitosti ochrany zdraví. Minulý rok se díky zářijové kampani podařilo vybrat přes 616 tisíc korun v Česku a na Slovensku. Kolik to bude letos? 

Kapka naděje letos na zlínském festivalu vykročila i mimo Chodník slávy

Kromě tradičního odhalování hvězd na Chodníku slávy připravil fond ve spolupráci s Poradenským a krizovým centrem, příspěvkovou organizací Zlínského kraje, dvě akce věnující se osvětě a edukaci tématu duševního zdraví u dětí a celkové destigmatizaci psychiatrické péče v ČR.

Modulární domy našeho partnera se pyšní značkou Czech Made

Partner moduliving.cz se pohybuje na trhu stavebních firem zaměřených na výstavbu rodinných domů, rekreačních objektů, malých komerčních staveb a doplňkových staveb, přičemž zaměření společnosti je na výrobu modulárních staveb. Spolupráci s Kapkou naděje zahájil v roce 2021. Z každého nově vystavěného modulu, ať už se jedná o dům či  rekreační objekt, věnuje nadačnímu fondu 10 000 Kč.

Přes milion korun pro Kapku díky hokejistům a fanouškům!

Od 4. února 2022. kdy si svět připomínal den boje proti rakovině, se hokejový svět v České republice stmelil pro dobrou věc v projektu O Kapku lepší hokej. Už počtvrté se hokejisté všech týmů Tipsport Extraligy, Chance Ligy, Univerzitního hokeje i řada juniorských týmů zahalili do oranžové barvy, která je pro tento projekt signifikantní. Na lede pak sváděli krásné zápasy v nichž nikdo nebyl poražený. Vybruslili přes 1 milion korun, který bude použit na nákup speciálního přístroje jenž pomůže ve výzkumu nových metod léčby leukemie i dalších závažných chorob.

Zachraňme dětská srdíčka

Nadační fond Kapka naděje spustil novou sbírku, ve které vyzývá: „Zafinancujme společně pořízení kardiologické sondy, která pomůže k časnějšímu odhalení vrozených srdečních vad u novorozenců a k vyloučení kritických stavů v rámci vyšetření dětí.“  Sonda bude sloužit v Městské nemocnici Čáslav, kde se ročně narodí kolem 500 miminek.

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.