Pořád se něco děje

Život Nadačního fondu je jeden velký kolotoč zážitků. Podívejte se, co nás poslední dobou potkalo. Samé příjemné věci!

Příběh našeho patrona Patrika Lusky

13-letý Patrik byl odmalička sportovně nadaným dítětem. Na brusle se poprvé postavil v pěti letech v kurzech bruslení, ale o pár týdnů už si jej vyhlédl první hokejový klub. Vždy chytal v bráně. Jeho hokejovou cestu však přerušila zákeřná nemoc - lymfoblastická leukémie. Má za sebou chemoterapii a v současné době podstupuje udržovací léčbu. V roce 2024 se stal patronem pátého ročníku O Kapku lepší hokej.

O Kapku lepší hokej popáté! Letos s podporou Patrika Lusky

O Kapku lepší hokej odstartoval v roce 2020. Jeho symbolem je oranžová stužka, neboť právě oranžová barva symbolizuje boj s poruchou krvetvorby. Projekt se zaměřuje především na pomoc dětským pacientům. Vybraní hokejisté budou mít dresy se speciálními oranžovými prvky, brusle a hokejky si budou doplňovat oranžovými motivy, bude se hrát s unikátními puky a trenéři budou nosit na klopách sak stužky. O Kapku lepší hokej už přinesl na pomoc dětem a specializovaným zařízením přes 3 miliony korun. Na vzniku projektu se podílely BPA sport marketing, Nadační fond Kapka naděje a výraznou měrou stojí za jeho úspěchy samozřejmě hlavně všechny zapojené kluby a organizace.  

V letošní kampani s Dettolem se dohromady vybralo neuvěřitelných 641 186 Kč!

Dettol se i v roce 2023 spojil s Kapkou naděje s cílem pomoci vážně nemocným lidem nejen v nemocnicích a šířit osvětu o důležitosti ochrany zdraví. Minulý rok se díky zářijové kampani podařilo vybrat přes 616 tisíc korun v Česku a na Slovensku a letos dokonce ještě více!

Kapka naděje a CK Blue Style uspořádali ozdravný pobyt pro 6 rodin na Turecké riviéře

Léčba dětí s onkologickým nebo nádorovým onemocněním je velmi náročná a dlouhodobá a zasáhne nejen samotného pacienta. Silně ovlivní fungování celé rodiny, která musí znovu budovat léčbou často značně narušené vztahy, ještě dlouhý čas po uzdravení. Ozdravný pobyt, který pro děti uspořádal Nadační fond Kapka naděje spolu s cestovní kanceláří Blue Style v hotelu Turqouise, měl tedy hned několik významů.

Duhoví Méďové naděje z Bambule míří k onkologicky nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje a hračkářství Bambule budou už popáté nadělovat radost nemocným dětem. Vyberte si jednoho či všechny duhové "Méďi naděje" a pomozte tak malým bojovníkům s onkologickým onemocněním.

O Kapku lepší Dettol je tu podruhé!

Hygiena a ochrana zdraví je důležitá pro všechny: Dettol se proto i v roce 2023 spojuje s Kapkou naděje. Cíl je stále stejný ­– pomoci vážně nemocným lidem nejen v nemocnicích a šířit osvětu o důležitosti ochrany zdraví. Minulý rok se díky zářijové kampani podařilo vybrat přes 616 tisíc korun v Česku a na Slovensku. Kolik to bude letos? 

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.