Generální partner kapky naděje

Společnost Shell Czech Republic a.s. je dlouholetým generálním partnerem Nadačního fondu Kapka naděje. Děkujeme, že vás máme!

Členové věrnostního systému Shell ClubSmart mohou poukázat na konto Nadačního fondu 1 Kč za každý věnovaný ClubSmart bod. Získané prostředky jsou použity především na projekty zaměřené na podporu Českého registru dárců krvetvorných buněk při pražském IKEMu, který společnost Shell prostřednictvím Kapky naděje dlouhodobě podporuje.

V roce 2018 pořídil Nadační fond Kapka naděje z prostředků věnovaných společností Shell Czech Republic a.s. například nový HLA izolátor pro testování nových dárců vstupujících do Českého registru dárců krvetvorných buněk. Společnost Shell Czech Republic prostřednictvím svých zákazníků podpořila Nadační fond Kapka naděje v roce 2018 částkou 7 593 000 Kč.

Hlavní partneři

Partneři, kteří finančně podporují Kapku naděje částkou vyšší než 300 000 Kč ročně.

AUTO IN
partnerem od roku 2018

Společnosti AUTO IN s.r.o. se stala významným partnerem Nadačního fondu Kapka naděje v druhé polovině roku 2018. Bezúplatné zapůjčení vozů Ford Mondeo a Ford Focus výrazně přispělo k mobilitě zaměstnanců Kapky naděje, kteří pravidelně navštěvují spolupracující nemocniční zařízení, kterých je v tuto chvíli více jak 40 po celé republice.

AUTO IN podporuje Kapku naděje i finančně, například v březnu 2019 společnost předala do rukou Venduly Pizingerové šek v hodnotě 50 000 Kč v rámci představení speciálně upraveného vozu Ford Mustang Bullit v edici Steve McQueen.

Hera
partnerem od roku 2018

"O Kapku větší radost z pečení" tak zní podtitul spolupráce s tradičním výrobce tuku na pečení, Hera. Od listopadu do konce roku 2018 všichni zákazníci přispívají nákupem Hery 1% z její ceny Nadačnímu fondu Kapka naděje" V rámci této krásné vánoční kampaně vznikl také první v Česku natáčený spot Hery, ve kterém účinkovala prezidentka NF Kapka naděje, Vendula Pizingerová společně s rodinou Šrubařových, jejichž syn úspěšně prošel onkologickou léčbou.

UPS
partnerem od roku 2018

Společnost UPS podpořila Nadační fond Kapka naděje v rámci sportovní akce Spin4Kids v roce 2018 částkou 307 000 Kč. Za tento příspěvek pořídil NF Kapka naděje centrální monitor pro Fakultní nemocnici v Ostravě.

Jablotron
partnerem od roku 2018

Společnost Jablotron, přední český výrobce zabezpečovacích systémů, podpořil ve spolupráci se svými montážními partnery v rámci vánoční akce "O Kapku lepší Vánoce 2018" 3 projekty Nadačního fondu Kapka naděje celkovou částkou 546 000 Kč.

VM Footwear
partnerem od roku 2014

Přední český výrobce pracovní obuvi, společnost VM Footwear, se po třech letech podpory se společnost VM Import rozhodla prohloubit dosavadní spolupráci a společně s Nadačním fondem Kapka naděje představuje novou kampaň "O Kapku lepší boty". Společnost VM Footwear podpořila Kapku naděje v roce 2018 částkou 400 000 Kč.

MSC CZECH REPUBLIC
partnerem od roku 2017

MSC je se svými více než 500 kontejnerovými loděmi a s kapacitou přes 2 miliony TEU (kontejnerová jednotka) druhou největší námořní společností na světě. Společnost se švýcarskou centrálou v Ženevě působí ve všech hlavních přístavech světa a jen v roce 2018 převezla přes 20 milionů kontejnerů. Vedle nákladní přepravy provozuje další divize MSC Cruiser i přepravu osob zajišťovanou 15 moderními loděmi, které v roce 2017 přepravily téměř 2 miliony cestujících. Nadačnímu fonfu Kapka naděje přispěla částkou 500.000 Kč.

Bakr.cz
partnerem od roku 2014

Velkoobchodní společnost BAKR s.r.o., zaměřená na prodej originálního příslušenství a originálních dílů pro mobilní telefony, podporuje Kapku naděje každý rok částkou 300 000 Kč. Díky této významné finanční podpoře může Kapka naděje dále pomáhat v nemocnicích po celé České republice.

Beznoska
partnerem od roku 2013

Tradiční český výrobce kloubních implantátů, zejména kyčelních a kolenních se sídlem v Kladně. V roce 2018 jsme z daru společnosti Beznoska pořídili například dětské hřiště pro dětskou kliniku FN Plzeň. V roce 2018 podpořila společnost Beznoska Kapku naděje částkou 300 000 Kč.

PHILIPS
partnerem od roku 2018
Shobokshi investement
partnerem od roku 2013
Jaroslav Beran Family Foundation
partnerem od roku 2013

Partneři

Partneři, kteří finančně podporují Kapku naděje částkou vyšší než 15.000 Kč.

Prima Zmrzlina
PRE
Hypermedia
Tesa tape
XFN
Magistrát hl.města Prahy
Magistrát města Zlína
Zlínský kraj
Město Pardubice
HET
C&A
Středočeský kraj
Basketball Nymburk
T Machinery a.s.
MEOPTA
Assist
Avex Steel
Everydent
detskeboty.cz
CLIOdirect
Nightrun
Petra Clinic
Masarykova základní škola Újezd nad lesy
Česká transplantační nadace
KLIMA GROUP

Mediální partneři

Aby o nás bylo pořádně slyšet!

Eventoví partneři

Naše podpora v terénu.

Produktoví partneři a služby

Tito partneři nám darují nebo za zvýhodněných podmínek poskytují své produkty nebo služby.

Kdo nás podpořil v roce 2019 

Leden - individuální dárci - PDF ke stažení.
Únor - individuální dárci - PDF ke stažení.
Březen - individuální dárci - PDF ke stažení.
Duben - individuální dárci - PDF ke stažení.
Květen - individuální dárci - PDF ke stažení.
Červen - individuální dárci - PDF ke stažení.
Červenec - individuální dárci - PDF ke stažení.
Srpen - individuální dárci - PDF ke stažení.
Září - individuální dárci - PDF ke stažení.

Všem dárcům děkujeme a vážíme si jejich pomoci!

Kapka příběhů navíc

Nejlepší cesta, jak být u toho a o nic nepřijít!