Generální partner kapky naděje

Společnost Shell Czech Republic a.s. je dlouholetým generálním partnerem Nadačního fondu Kapka naděje. Děkujeme, že vás máme!

Členové věrnostního systému Shell ClubSmart mohou poukázat na konto Nadačního fondu 1 Kč za každý věnovaný ClubSmart bod. Získané prostředky jsou použity především na projekty zaměřené na podporu Českého registru dárců krvetvorných buněk při pražském IKEMu, který společnost Shell prostřednictvím Kapky naděje dlouhodobě podporuje.

V roce 2018 pořídil Nadační fond Kapka naděje z prostředků věnovaných společností Shell Czech Republic a.s. například nový HLA izolátor pro testování nových dárců vstupujících do Českého registru dárců krvetvorných buněk. Společnost Shell Czech Republic prostřednictvím svých zákazníků podpořila Nadační fond Kapka naděje v roce 2018 částkou 7 593 000 Kč.

Hlavní partneři

Partneři, kteří finančně podporují Kapku naděje částkou vyšší než 250 000 Kč ročně.

Asekol
Asekol
Partnerem od roku 2013
Firma ASEKOL je významným partnerem Nadačního fondu již od roku 2013. ASEKOL je neziskově hospodařící společnost, která v zastoupení výrobců a dovozců elektrozařízení organizuje celostátní systém zpětného odběru elektrozařízení. Zajišťuje sběr, dopravu a recyklaci vysloužilých elektrospotřebičů včetně financování celého systému. Nejvýraznější spoluprací s Kapkou naděje byl projekt „KABÁT ZA MOBIL“ uskutečněný v prosinci 2013.
Království hraček Bambule a Sparkys
Království hraček Bambule a Sparkys
Partnerem od roku 2019
Bambule a Sparkys jsou jedni z největších maloobchodních sítí prodejen s hračkami u nás. Prodejny Bambule nabízejí široký výběr hraček i dětských potřeb. Nakoupit můžete i z pohodlí vašeho domova na www.bambule.cz. Prodejny Sparkys vám nabízí široký výběr hraček od známých tuzemských, evropských i světových firem. V roce 2019 mohli zákazníci prodejen Bambule a Sparkys přispět Nadačnímu fondu Kapka naděje koupí hraček, které se posléze posílaly dětem do nemocnic nebo samolepek v hodnotách 50, 200 nebo 500 Kč, na které napsali vzkaz pro nemocné děti. Bambule a Sparkys přispěly v hodnotě více jak 2 750 000 Kč a to 1 250 000 Kč příspěvkem do sbírkového fondu a prostřednictvím poslaných hraček v hodnotě přes 1 500 000 Kč.
AUTO IN
AUTO IN
Partnerem od roku 2018
Společnosti AUTO IN s.r.o. se stala významným partnerem Nadačního fondu Kapka naděje v druhé polovině roku 2018. Bezúplatné zapůjčení vozů Ford Mondeo a Ford Focus výrazně přispělo k mobilitě zaměstnanců Kapky naděje, kteří pravidelně navštěvují spolupracující nemocniční zařízení, kterých je v tuto chvíli více jak 40 po celé republice. AUTO IN podporuje Kapku naděje i finančně, například v březnu 2019 společnost předala do rukou Venduly Pizingerové šek v hodnotě 50 000 Kč v rámci představení speciálně upraveného vozu Ford Mustang Bullit v edici Steve McQueen.
Prima Zmrzlina
Prima Zmrzlina
Partnerem od roku 2018
Již více než 20 let přinášíme širokou nabídku produktů, které milují děti i dospělí. Odhalte tajemství našich zmrzlin a poznejte, co se skrývá za výrobou osvěžujících dobrot.Firma přispívá Nadačnímu fondu Kapka naděje jak finančně tak i darováním produktů - zmrzlinami Prima. Dále propagují logo Kapky Naděje na některých Prima obalech a prodejních materiálech. V roce 2019 přispěla společnost Prima částkou 250 000 Kč. Za dosavadní dobu spolupráce přispěly zmrzliny již celkovou částkou 500 000 Kč.
PRE
PRE
Partnerem od roku 2015
Skupina PRE je stabilní a prosperující energetická skupina s dlouholetou tradicí a významný obchodník s energiemi na českém trhu. PRE je již tradičním partnerem Kapky naděje. V roce 2019 společnost podpořila Nadační fond částkou 230 000 Kč, která putovala na nákup vybavení pro Kliniku dětského a dorostového lékařství Všeobecné fakultní nemocnice v Praze na novou pediatrickou Jednotku intenzivní péče ve FN Motol.
Shobokshi Investement
Shobokshi Investement
partnerem od roku 2013
Jaroslav Beran Family Foundation
Jaroslav Beran Family Foundation
partnerem od roku 2013
Rodina Voráčkových
Rodina Voráčkových
partnerem od roku 2019
Mnoho let již přispívali na charitativní činnost a v roce 2019 navázali spolupráci i s Nadačním fondem Kapka naděje. Kvůli nemoci jejich dcery Emičky vědí, co to je leukémie a jak neuvěřitelně těžké chvíle se kvůli tomu prožijí. Darovaná částka od rodiny Voráčkových putovala na vybudování nové dětské herny v nemocnici. Do nadačního fondu Kapka naděje přispěli již částkou 448 333 Kč.
PHILIPS
PHILIPS
partnerem od roku 2018
Cílem společnosti Philips je zlepšovat životy lidí prostřednictvím smysluplné inovace. Philips je jednička na trhu v oblasti pánského holení a čištění zubů. Vizí společnosti Philips je starat se o zdraví člověka, a to od prevence vzniku onemocnění, přes včasnou a přesnou diagnostiku a léčbu po péči v domácím prostředí. Jedním z jejich základních CSR projektů je podpora vzdělávání radiologů na dětském oddělení Nemocnice Motol. Nadačnímu fondu Kapka naděje přispěli oni částkou okolo půl milionu korun. Letos získala od Philipsu částku 255.000 Kč
Beznoska
Beznoska
partnerem od roku 2013
Tradiční český výrobce kloubních implantátů, zejména kyčelních a kolenních se sídlem v Kladně. V roce 2018 jsme z daru společnosti Beznoska pořídili například dětské hřiště pro dětskou kliniku FN Plzeň. V roce 2018 podpořila společnost Beznoska Kapku naděje částkou 300 000 Kč.
Bakr.cz
Bakr.cz
partnerem od roku 2014
Velkoobchodní společnost BAKR s.r.o., zaměřená na prodej originálního příslušenství a originálních dílů pro mobilní telefony, podporuje Kapku naděje každý rok částkou 300 000 Kč. Díky této významné finanční podpoře může Kapka naděje dále pomáhat v nemocnicích po celé České republice.
MSC CZECH REPUBLIC
MSC CZECH REPUBLIC
partnerem od roku 2017
MSC je se svými více než 500 kontejnerovými loděmi a s kapacitou přes 2 miliony TEU (kontejnerová jednotka) druhou největší námořní společností na světě. Společnost se švýcarskou centrálou v Ženevě působí ve všech hlavních přístavech světa a jen v roce 2018 převezla přes 20 milionů kontejnerů. Vedle nákladní přepravy provozuje další divize MSC Cruiser i přepravu osob zajišťovanou 15 moderními loděmi, které v roce 2017 přepravily téměř 2 miliony cestujících. Zaměstnanci společnosti MSC organizují každý rok setkání, při kterém se v rámci tomboly vyberou finance věnované do fondu. Do roku 2019 přispěla firma MSC Nadačnímu fondu Kapka naděje částkou o výši téměř 1.500.000 Kč.
VM Footwear
VM Footwear
partnerem od roku 2014
Přední český výrobce pracovní obuvi, společnost VM Footwear, se po třech letech podpory se společnost VM Import rozhodla prohloubit dosavadní spolupráci a společně s Nadačním fondem Kapka naděje představuje novou kampaň "O Kapku lepší boty". Společnost VM Footwear podpořila Kapku naděje v roce 2018 částkou 400 000 Kč.
Jablotron
Jablotron
partnerem od roku 2018
Společnost Jablotron, přední český výrobce zabezpečovacích systémů, podpořil ve spolupráci se svými montážními partnery v rámci vánoční akce "O Kapku lepší Vánoce 2018" 3 projekty Nadačního fondu Kapka naděje celkovou částkou 546 000 Kč.
UPS
UPS
partnerem od roku 2018
Společnost UPS podpořila Nadační fond Kapka naděje v rámci sportovní akce Spin4Kids v roce 2018 částkou 307 000 Kč. Za tento příspěvek pořídil NF Kapka naděje centrální monitor pro Fakultní nemocnici v Ostravě.

Partneři

Partneři, kteří finančně podporují Kapku naděje částkou vyšší než 15.000 Kč.

Tesa tape
Tesa tape
Hypermedia
Hypermedia
Le Hotels Group
Le Hotels Group
Fotbalová asociace České republiky
Fotbalová asociace České republiky
XFN
XFN
Magistrát hl.města Prahy
Magistrát hl.města Prahy
Magistrát města Zlína
Magistrát města Zlína
Zlínský kraj
Zlínský kraj
Město Pardubice
Město Pardubice
HET
HET
MEOPTA
MEOPTA
C&A
C&A
Středočeský kraj
Středočeský kraj
Basketball Nymburk
Basketball Nymburk
T Machinery a.s.
T Machinery a.s.
Assist
Assist
Avex Steel
Avex Steel
Everydent
Everydent
detskeboty.cz
detskeboty.cz
CLIOdirect
CLIOdirect
Nightrun
Nightrun
Petra Clinic
Petra Clinic
Masarykova základní škola Újezd nad lesy
Masarykova základní škola Újezd nad lesy
Česká transplantační nadace
Česká transplantační nadace
KLIMA GROUP
KLIMA GROUP

Mediální partneři

Aby o nás bylo pořádně slyšet!

JCDecaux
TV Prima
Rádio Impuls
Story

Eventoví partneři

Naše podpora v terénu.

Mezinárodní filmový festival Praha – Febiofest
Dostihovyý spolek Pardubice
Zlín Film Festival
Diplomats POLO Cup
NightRUN
HC Olymp
Utubering
Ice Cream Festival
Czech Social Awards
XFN
Srdce dětem

Produktoví partneři a služby

Tito partneři nám darují nebo za zvýhodněných podmínek poskytují své produkty nebo služby.

ČSOB
Guideline
AKUMULÁTOR.digital
Activa
Kika
Toi toi
Marzicake
Botanicus
Písecké lůžkoviny
Vizoo image
KOBE
GetID
Profous Legal
Centropen
Hotel Duo
Vendodi
Water Cooler
Call and Sell
Buddha bar – Siddharta Café
Vobořil a Budaj
Pazi
Soul of travel
Plackovna
E-hostesky
DSV

Kdo nás podpořil v roce 2019 

Leden - individuální dárci - PDF ke stažení.
Únor - individuální dárci - PDF ke stažení.
Březen - individuální dárci - PDF ke stažení.
Duben - individuální dárci - PDF ke stažení.
Květen - individuální dárci - PDF ke stažení.
Červen - individuální dárci - PDF ke stažení.
Červenec - individuální dárci - PDF ke stažení.
Srpen - individuální dárci - PDF ke stažení.
Září - individuální dárci - PDF ke stažení.
Říjen - individuální dárci - PDF ke stažení.
Listopad - individuální dárci - PDF ke stažení.
Prosinec - individuální dárci - PDF ke stažení.

Všem dárcům děkujeme a vážíme si jejich pomoci!

Kapka příběhů navíc

Nejlepší cesta, jak být u toho a o nic nepřijít!