Pořád se něco děje

Život Nadačního fondu je jeden velký kolotoč zážitků. Podívejte se, co nás poslední dobou potkalo. Samé příjemné věci!

O Kapku lepší pilot Roman Staněk zažívá famózní debut

Staňkova premiéra v závodech Euroformula Open potěšila všechny fanoušky českého motosportu. Jediný český pilot F3, který je zároveň jediným O kapku lepším pilotem, si odskočil do Euroformule a okamžitě slavil fenomenální úspěch. Dvě pódiová umístění a jedno čtvrté místo se jinak nazvat nedají. Roman opět prokázal, že tvrdé tréninky se mu vyplatily a posouvají ho v každém závodě o krok dál. A to nejen „o kapku“, i když je hrdým partnerem právě Kapky naděje.

 

Podpora Kapky naděje díky každé prodané nemovitosti

Každá byť sebemenší pomoc v podobě příspěvku Kapce naděje pomůže nemocným dětem alespoň trochu překonat nelehké období. To jsou slova pana Petráka, realitního makléře, díky němuž má nadační fond Kapka naděje nového partnera.

 

O Kapku lepší pilot. Miluje rychlost a má srdce na pravém místě

Pilot Roman Staněk je aktuálně jediným českým jezdcem s potenciálem stát se jezdcem Formule 1. Nejmladší jezdec Formule 3 se rozhodl podporovat nemocné děti. Spojil svůj talent s Nadačním fondem Kapka naděje v projektu O Kapku lepší pilot.

 

Přispět Kapce prostřednictvím Shell ClubSmart bodů je velmi jednoduché.

Kapku naděje můžete podpořit i darováním svých Shell ClubSMART bodů. Prostřednictvím portálu Shell ClubSmart odešlete libovolný počet bodů. Kapka naděje získá 1 Kč za každý vámi darovaný Shell ClubSmart bod. 

 

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.