Pořád se něco děje

Život Nadačního fondu je jeden velký kolotoč zážitků. Podívejte se, co nás poslední dobou potkalo. Samé příjemné věci!

Kapka naděje v Bambuli a Sparkys na podporu těm nejmenším onkologickým pacientům

Aby chvíle, které děti musí strávit v nemocnici byly alespoň na chvíli radostné, spojili se i v letošním roce Království hraček Bambule a Sparkys s Nadačním fondem Kapka naděje a budou radost nadělovat. Zapojte se i Vy!

Kapka naděje na Zlínském filmovém festivalu 2021

Návštěva Zlínského filmového festivalu byla v roce 2021 pro zástupce Kapky naděje plná skvělých zážitků. Odhalili jsme Chodník slávy, který byl tento rok oslavou významných dam českého filmu, a debatovali jsme také o významu naší charitativní činnosti ve Zlínském kraji.

 

O Kapku lepší pilot Roman Staněk zažívá famózní debut

Staňkova premiéra v závodech Euroformula Open potěšila všechny fanoušky českého motosportu. Jediný český pilot F3, který je zároveň jediným O kapku lepším pilotem, si odskočil do Euroformule a okamžitě slavil fenomenální úspěch. Dvě pódiová umístění a jedno čtvrté místo se jinak nazvat nedají. Roman opět prokázal, že tvrdé tréninky se mu vyplatily a posouvají ho v každém závodě o krok dál. A to nejen „o kapku“, i když je hrdým partnerem právě Kapky naděje.

 

Podpora Kapky naděje díky každé prodané nemovitosti

Každá byť sebemenší pomoc v podobě příspěvku Kapce naděje pomůže nemocným dětem alespoň trochu překonat nelehké období. To jsou slova pana Petráka, realitního makléře, díky němuž má nadační fond Kapka naděje nového partnera.

 

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.