Pořád se něco děje

Život Nadačního fondu je jeden velký kolotoč zážitků. Podívejte se, co nás poslední dobou potkalo. Samé příjemné věci!

Nadační fond Kapka naděje získal prestižní ocenění Czech Superbrands 2019

Superbrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Titul Supebrands je znakem speciálního postavení a uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu.

Galakoncert Kapky naděje 2018

Neuvěřitelných osmnáct let Kapka koná dobro, stala se velmi uznávanou a prospěšnou organizací, dospělost v tomto případě znamená důvěryhodnost a prestiž. Kapka naděje si nemohla přát krásnější oslavu, než Galakoncert, který se konal v nádherném prostředí Divadla na Vinohradech a to ve společnosti hvězd české a slovenské populární hudby. 

O kapku lepší pečení s Herou

Na konci letošního roku se nám povedlo vdechnout život krásné spolupráci se společností Upfield. Jmenuje se „Mějte o kapku větší radost z Vánoc“ a jak už je naším zvykem, je naplněna posláním pomáhat nemocným dětem a jejich rodinám, jak jen to jde. Z každého zakoupeného balení výrobku značky Hera v České a Slovenské republice totiž putuje 1 % z finální ceny produktu právě na Nadační fond Kapka naděje.

Moderní pumpa ECMO už zachraňuje životy

Málokdo ví, pokud nepočítáme ty, jejichž děti se během života nepotýkaly s vážným selháním srdce či plic, co je vlastně přístroj ECMO zač. A není divu. Jde totiž o natolik sofistikovaný přístroj, že je prozatím jen v jediném nemocničním zařízení na území České republiky.

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.