Pořád se něco děje

Život Nadačního fondu je jeden velký kolotoč zážitků. Podívejte se, co nás poslední dobou potkalo. Samé příjemné věci!

Kapka naděje v Bambuli a Sparkys je zpět aneb Přispějte na dobrou věc a pošlete pozdrav malým pacientům!

Aby chvíle, které děti musí strávit v nemocnici byly alespoň na chvíli radostné, spojili se i v letošním roce Království hraček Bambule a Sparkys s Nadačním fondem Kapka naděje a budou radost nadělovat. Zapojte se i Vy!

#POMAHAMEDRAZBOU - Podepsané MMA trenýrky Karlose Vémoly

Aukce podepsaných MMA trenýrek Karlose Vémoly byla v řadě již třetím charitativním počinem projektu #POMAHAMEDRAZBOU.  Vydražily se za krásnou částku 3 049 Kč. Výtěžek bude použit na nákup vybavení do českých nemocnic, které se starají o ty nejmenší pacienty.

Kapka naděje soutěží o prostředky v rámci dobročinného projektu přepravní společnosti GLS. Každý váš hlas ovlivní darovanou částku!

V rámci oslav 15. výročí působení na českém balíkovém trhu se přepravní společnost GLS rozhodla podělit i s těmi, kteří to nemají v životě jednoduché. Sto tisíc korun rozdělí GLS mezi tři dobročinné organizace, které vybrali zaměstnanci firmy a kurýři z celé České republiky. ZA KAŽDÝ VÁŠ HLAS OD 23. DO 30. ZÁŘÍ VĚNUJE NAVÍC SPOLEČNOST GLS DALŠÍCH 10 KČ. Hlasujte a ovlivněte tak částku, kterou Kapka naděje získá!

Večeře v oblacích s Vendulou Pizingerovou a Václavem Noidem Bártou pro Kapku naděje

Dopřejte si nejkrásnější zážitek léta! Romantickou večeři nad pražskými střechami a navíc ve společnosti zakladatelky Nadačního fondu Kapka Naděje Vendulou Pizingerovou a skvělého zpěváka Václava Noida Bárty. Celý výtěžek půjde na konto Kapky naděje!

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.