Pořád se něco děje

Život Nadačního fondu je jeden velký kolotoč zážitků. Podívejte se, co nás poslední dobou potkalo. Samé příjemné věci!

Díky každému rozsvícení světla budou proudit Nadačnímu fondu Kapka naděje peníze

Nové lékařské přístroje, hřiště pro nejmenší pacienty nebo stáž v Americe pro nadané mladé lékaře. To všechno může pořídit Nadační fond Kapka naděje z peněz, které získá díky netradičnímu a unikátnímu projektu s názvem O kapku lepší energie. Ten odstartoval před Vánocemi roku 2020.

Kapka naděje slavila 20 let. Oslavy byly velkolepé!

Nadační fond Kapka naděje už dvacet let pomáhá zachraňovat dětské pacienty s poruchou krvetvorby, nádorovými onemocněními a ty, jejichž léčba vyžaduje transplantaci kostní dřeně. U letošních oslav nechaběla ani televize Prima, která s Nadačním fondem kráčí po boku už několik let. Společně tak na 20. prosince připravily televizní pořad s názvem Kapka naděje. A bylo se na co dívat!

Limitovaná kolekce karafy a sklenic od Evy Jiřičné pro Kapku naděje . Nyní v Bille!

Pořiďte krásný dárek a podpořte Kapku naděje. Nyní v BILLE lmitovaná kolekce nápojového skla, která spojuje tři silná česká jména - architektku Evu Jiřičnou, tradiční sklárnu Crystalex a Nadační fond Kapka naděje, to vše pod patronací společnosti BILLA, největší sítě supermarketů v Česku.

#POMAHAMEDRAZBOU - OBRAZ A PIANO OD JOSEFA RATAJE BYLY V DRAŽBĚ PRO KAPKU NADĚJE

Aukce velmi mimořádného díla umělce Josefa Rataje, které vzniklo speciálně pro Kapku naděje, byly v řadě již šestým charitativním počinem projektu #POMAHAMEDRAZBOU. Dílo je naprosto originální. Je jím Ratajův obraz a piano, které tento umělec pomaloval za účasti diváků v samotném srdci Prahy.

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.