Pořád se něco děje

Život Nadačního fondu je jeden velký kolotoč zážitků. Podívejte se, co nás poslední dobou potkalo. Samé příjemné věci!

Streameři podporují Kapku naděje

Kapka naděje se krom přímé podpory nemocnic snaží také osvětou oslovovat mladou generaci a daří se jí to i díky novým partnerům. Aktuálně se rozběhla nová spolupráce s Onyxx.cz, kde streameři prodávají svůj merchendising a z každého prodeje jde výtěžek Kapce naděje.

 

Jak téma psychického zdraví dětí a sbírka Kapky naděje rezonuje v médiích?

Psychické zdraví dětí je i díky Kapce naděje velmi důležitým tématem v našich médiích. Kde jste mohli Vendulu Pizingerovou a Jana Fischera již vidět nebo slyšet?

Kapku naděje podpořil bojovník MMA, ale rozhodně ne bojem

Česká firma Akvária.cz, připravila velmi netradiční projekt. Spojila se s Davidem Dvořákem, bojovníkem MMA (UFC) a výsledkem jsou čtyři video série nazvané Xmass Deathmatch, které byly zakončeny aukcí aukvária s výtěžkem pro Kapku naděje

Kapka naděje pro děti s vážnými psychickými poruchami

Pomozte nám zlepšit prostředí pro pacienty na Dětské psychiatrické klinice FN Motol. Dětí s vážnými psychickými poruchami i kvůli covidu přibývá. Pojďme jim společně pomoci. Venkovní prostory na klinice jsou zanedbané a nevyhovující. Musíme to změnit. Plán rekonstrukce je zcela připraven. Investici ve výši 5 000 000 Kč již Kapka naděje z větší části zajistila. Zbývá vybrat 2 miliony. A to spolu dokážeme!

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.