Pořád se něco děje

Život Nadačního fondu je jeden velký kolotoč zážitků. Podívejte se, co nás poslední dobou potkalo. Samé příjemné věci!

Teplo domova aneb Porcelán s Kapkou naděje

Rodina lidí z DOBRÉHO FORTELU, KAPKY NADĚJE a poslední manufaktury na výrobu porcelánu v Čechách - RUDOLF KÄMPF, spojili své síly v jedinečném projektu a dali vzniknout skvělé prémiové řadě porcelánu s názvem TEPLO DOMOVA. Jejím prostřednictvím se snaží společně přinést “teplo domova” i tam, kde bohužel aktuálně není.

Kapka naděje v Bambuli a Sparkys na podporu těm nejmenším onkologickým pacientům

Aby chvíle, které děti musí strávit v nemocnici byly alespoň na chvíli radostné, spojili se i v letošním roce Království hraček Bambule a Sparkys s Nadačním fondem Kapka naděje a budou radost nadělovat. Zapojte se i Vy!

Kapka naděje na Zlínském filmovém festivalu 2021

Návštěva Zlínského filmového festivalu byla v roce 2021 pro zástupce Kapky naděje plná skvělých zážitků. Odhalili jsme Chodník slávy, který byl tento rok oslavou významných dam českého filmu, a debatovali jsme také o významu naší charitativní činnosti ve Zlínském kraji.

 

O Kapku lepší pilot Roman Staněk zažívá famózní debut

Staňkova premiéra v závodech Euroformula Open potěšila všechny fanoušky českého motosportu. Jediný český pilot F3, který je zároveň jediným O kapku lepším pilotem, si odskočil do Euroformule a okamžitě slavil fenomenální úspěch. Dvě pódiová umístění a jedno čtvrté místo se jinak nazvat nedají. Roman opět prokázal, že tvrdé tréninky se mu vyplatily a posouvají ho v každém závodě o krok dál. A to nejen „o kapku“, i když je hrdým partnerem právě Kapky naděje.

 

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.