Pořád se něco děje

Život Nadačního fondu je jeden velký kolotoč zážitků. Podívejte se, co nás poslední dobou potkalo. Samé příjemné věci!

#POMAHAMEDRAZBOU - OBRAZ A PIANO OD JOSEFA RATAJE JDOU DO DRAŽBY PRO KAPKU NADĚJE

Aukce velmi mimořádného díla umělce Josefa Rataje, které vzniklo speciálně pro Kapku naděje, je v řadě již šestým charitativním počinem projektu #POMAHAMEDRAZBOU. Dílo je naprosto originální. Je jím Ratajův obraz a piano, které tento umělec pomaloval za účasti diváků v samotném srdci Prahy.

Kapka naděje slaví 20 let. Oslavy budou velkolepé!

Nadační fond Kapka naděje už dvacet let pomáhá zachraňovat dětské pacienty s poruchou krvetvorby, nádorovými onemocněními a ty, jejichž léčba vyžaduje transplantaci kostní dřeně. U letošních oslav nebude chybět ani televize Prima, která s Nadačním fondem kráčí po boku už několik let. Společně tak na 20. prosince připravily televizní pořad s názvem Kapka naděje.

O Kapku lepší YAM YAM

Exotika na vašem talíři a podpora těm, kteří to nejvíce potřebují. Projekt O KAPKU LEPŠÍ YAM YAM propoje asijskou restauraci a Nadační fond Kapka naděje. V něm si každý může objednat úžasné dobroty v připravených balíčcích až k sobě domů a podpořit tak Kapku naděje.

Limitovaná edice čokolád, piva i vína pro Kapku naděje

Vaše chuťové buňky budou explodovat a vaše srdce zaplesá! U příležitosti 20. výročí založení Nadačního fondu Kapka naděje vznikla unikátní edice čokolád, piva i vína, které na sobě nesou kresby významných osobností.

 

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.