Pořád se něco děje

Život Nadačního fondu je jeden velký kolotoč zážitků. Podívejte se, co nás poslední dobou potkalo. Samé příjemné věci!

Hurá do školy!

Prázdniny jsou u konce a pro děti to znamená návrat na školy. Aby ten start byl co nejpříjemnější i pro malé pacienty motolské nemocnice, připravili jsme pro ně program plný krásných písniček, tvoření a dobrého mlsání přímo v nemocnici. Za dětmi přijel osobně Kocour v botách i zpěvačka Kája, každý si mohl vyzkoušet, jak vije věneček nebo náramek a všichni snědli aspoň jednu palačinku, nejlépe s výbornou domácí marmeládou.

Golf, který pomáhá

V krásném prostředí golfového resortu Karlštejn se poslední srpnovou středu uskutečnil druhý ročník benefičního turnaje. Zúčastnilo se mnoho sportovních hvězd. Hráči nejprve změřili síly na hřišti, a pak přišel čas na dražení vzácných sportovních i uměleckých trofejí. Rekordní výtěžek z turnaje poputuje na vybavení dětské psychiatrické kliniky FN Motol.

Za Matějem na Sněžku

Příběh Matěje a jeho rodiny ukazuje obdivuhodnou sílu, která dokáže přetavit smutek z obrovské ztráty v pomoc druhým. Pochod na nejvyšší horu Česka pořádají  Matějovi rodiče a účastní se ho jedna velká rodina přátel. A je jich čím dál víc. Smyslem je oslavit Matějovy narozeniny tak, jak by si to sám přál: patří k tomu pomoc dalším nemocným dětem.

Instax na vizitě: Ústí nad Labem

Foťák Instax dorazil do Ústí nad Labem. Na tamním dětském oddělení Masarykovy nemocnice zdravotníci pilně pracují na tom, aby malí pacienti byli zase zdraví a mohli co nejdřív domů. Ale jak všichni víme, smích taky léčí: podívejte se, jak je na oddělení veselo, obzvlášť když se práce daří. Držíme palce!

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.