Pořád se něco děje

Život Nadačního fondu je jeden velký kolotoč zážitků. Podívejte se, co nás poslední dobou potkalo. Samé příjemné věci!

Večeře v oblacích s Vendulou Pizingerovou a Václavem Noidem Bártou pro Kapku naděje

Dopřejte si nejkrásnější zážitek léta! Romantickou večeři nad pražskými střechami a navíc ve společnosti zakladatelky Nadačního fondu Kapka Naděje Vendulou Pizingerovou a skvělého zpěváka Václava Noida Bárty. Celý výtěžek půjde na konto Kapky naděje!

#POMAHAMEDRAZBOU - Podepsaná tenisová raketa Radka Štěpánka

Aukce podepsané tenisové rakety Radka Štěpánka rozšiřuje sérii dražeb v rámci charitativního projektu #POMAHAMEDRAZBOU, která se rozjela v červnu 2020, kdy se za krásných 21.500 Kč podařilo vydražit hokejové rukavice Davida Pastrňáka.  Celý výtěžek putuje Nadačnímu fondu Kapka naděje, který pomáhá nemocným dětem v jejich léčbě a letos slaví krásných 20 let svého fungování.

O Kapku lepší Cara Plasma

Počínaje rokem 2020 byl zahájen nový projekt O Kapku lepší Cara Plasma, který je opravdu mimořádný. Je postaven na základech dvojí pomoci. Dárci věnují plazmu, kterou společnost Cara Plasma v plné výši věnuje na výrobu nových léků a ročně navíc daruje Kapce naděje prostředky, za které nadační fond pořídí přístroje a vybavení do nemocnic v městech, kde Cara Plasma působí.

#POMAHAMEDRAZBOU - Hokejové rukavice Davida Pastrňáka

Na přelomu června a července spustila Kapka naděje dražbu. Příznivci mohli získat podepsané HOKEJOVÉ RUKAVICE DAVIDA PASTRŇÁKA, se kterými hrál Play Off a výherce tak přispěl na záchranu dětských pacientů s poruchou krvetvorby, nádorovými onemocněními nebo ty, jejichž léčba vyžaduje transplantaci kostní dřeně.

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.