Pořád se něco děje

Život Nadačního fondu je jeden velký kolotoč zážitků. Podívejte se, co nás poslední dobou potkalo. Samé příjemné věci!

Kapka naděje a CK Blue Style uspořádali ozdravný pobyt pro 6 rodin na Turecké riviéře

Léčba dětí s onkologickým nebo nádorovým onemocněním je velmi náročná a dlouhodobá a zasáhne nejen samotného pacienta. Silně ovlivní fungování celé rodiny, která musí znovu budovat léčbou často značně narušené vztahy, ještě dlouhý čas po uzdravení. Ozdravný pobyt, který pro děti uspořádal Nadační fond Kapka naděje spolu s cestovní kanceláří Blue Style v hotelu Turqouise, měl tedy hned několik významů.

Duhoví Méďové naděje z Bambule míří k onkologicky nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje a hračkářství Bambule budou už popáté nadělovat radost nemocným dětem. Vyberte si jednoho či všechny duhové "Méďi naděje" a pomozte tak malým bojovníkům s onkologickým onemocněním.

O Kapku lepší Dettol je tu podruhé!

Hygiena a ochrana zdraví je důležitá pro všechny: Dettol se proto i v roce 2023 spojuje s Kapkou naděje. Cíl je stále stejný ­– pomoci vážně nemocným lidem nejen v nemocnicích a šířit osvětu o důležitosti ochrany zdraví. Minulý rok se díky zářijové kampani podařilo vybrat přes 616 tisíc korun v Česku a na Slovensku. Kolik to bude letos? 

Kapka naděje letos na zlínském festivalu vykročila i mimo Chodník slávy

Kromě tradičního odhalování hvězd na Chodníku slávy připravil fond ve spolupráci s Poradenským a krizovým centrem, příspěvkovou organizací Zlínského kraje, dvě akce věnující se osvětě a edukaci tématu duševního zdraví u dětí a celkové destigmatizaci psychiatrické péče v ČR.

Modulární domy našeho partnera se pyšní značkou Czech Made

Partner moduliving.cz se pohybuje na trhu stavebních firem zaměřených na výstavbu rodinných domů, rekreačních objektů, malých komerčních staveb a doplňkových staveb, přičemž zaměření společnosti je na výrobu modulárních staveb. Spolupráci s Kapkou naděje zahájil v roce 2021. Z každého nově vystavěného modulu, ať už se jedná o dům či  rekreační objekt, věnuje nadačnímu fondu 10 000 Kč.

Přes milion korun pro Kapku díky hokejistům a fanouškům!

Od 4. února 2022. kdy si svět připomínal den boje proti rakovině, se hokejový svět v České republice stmelil pro dobrou věc v projektu O Kapku lepší hokej. Už počtvrté se hokejisté všech týmů Tipsport Extraligy, Chance Ligy, Univerzitního hokeje i řada juniorských týmů zahalili do oranžové barvy, která je pro tento projekt signifikantní. Na lede pak sváděli krásné zápasy v nichž nikdo nebyl poražený. Vybruslili přes 1 milion korun, který bude použit na nákup speciálního přístroje jenž pomůže ve výzkumu nových metod léčby leukemie i dalších závažných chorob.

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.