Pořád se něco děje

Život Nadačního fondu je jeden velký kolotoč zážitků. Podívejte se, co nás poslední dobou potkalo. Samé příjemné věci!

O Kapku lepší Dettol

„Chráníme to, co milujeme.“ Motto společnosti Dettol zcela koresponduje s posláním Nadačního fondu Kapka naděje. V roce 2022 se Dettol v stal významným partnerem tohoto nadačního fondu. Po celé České republice i na Slovensku budou v září 2022 zákazníci každým nákupem produktů Dettol* pomáhat nemocným dětem.

 

O Kapku lepší Cara Plasma

Počínaje rokem 2020 byl zahájen nový projekt O Kapku lepší Cara Plasma, který je opravdu mimořádný. Je postaven na základech dvojí pomoci. Dárci věnují plazmu, kterou společnost Cara Plasma v plné výši věnuje na výrobu nových léků a ročně navíc daruje Kapce naděje prostředky, za které nadační fond pořídí přístroje a vybavení do nemocnic v městech, kde Cara Plasma působí.

3. ročník O Kapku lepšího hokeje zajistil dětem přes 900 000!

Třetí ročník projektu, který se zaměřuje na pomoc dětem s poruchou krvetvorby, přinesl Nadačnímu fondu Kapka naděje 905 282 korun! Tato skvělá částka vznikla zejména díky dobročinným fanouškům a hokejovým klubům, které poskytly svůj prostor, čas i finanční příspěvky. Celkově se na pomoc dětem za tři roky vybralo už přes 2 miliony korun.

O Kapku lepší hokej: Získejte podepsaný hraný dres ze Zimních olympijských her 2022 nebo olympijské puky!

Na přelomu ledna a února 2022 se rozjel třetí ročník projektu O Kapku lepší hokej, jenž má jednoduchý cíl: V co největší míře podpořit nemocné děti s poruchami krvetvorby. Hokejové hnutí se opět obarvilo do oranžové barvy a nyní přichází na řadu unikátní dražby! Stačí pouze vybrat dres oblíbeného klubu a akce může začít!

Unikátní aukce zlatých mincí Karla Gotta pro Kapku naděje

Unikátní série zlatých medailí Karla Gotta v charitativní aukci aneb Karel Gott je jednička! Kapka naděje se spojila s Českou mincovnou a připravili zcela unikátní dražbu série zlatých mincí s podobiznou Karla Gotta, kterou už nikde jinde není možné získat. Výtěžek z aukce podpořil Kapku naděje.

Kapka naděje v roce 2022 rekordně pomáhala

Máme za sebou první letošní „zúčtování“ v podobě setkání členů Správní a Dozorčí rady. Ohlíželi jsme se do roku 2021, který byl pro všechny hodně nestandartní a na celé zdravotnictví byl vytvořen obrovský nátlak.  I proto Kapka napnula všechny své síly a pomáhala mnohem více, než v předchozích letech.

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.