Pořád se něco děje

Život Nadačního fondu je jeden velký kolotoč zážitků. Podívejte se, co nás poslední dobou potkalo. Samé příjemné věci!

O kapku lepší Deadia Cosmetics

Za pouhé tři roky vybudovala Michaela Brosche firmu, která nyní zpracovává až šest tisíc objednávek měsíčně a stala se předním distributorem italské kosmetické značky Guam. Koupí každého produktu Deadia Cosmetics přispíváte 8 korun Nadačnímu fondu Kapka naděje.

Méďové naděje vybambulili necelých 800 tisíc korun

Další tradiční ročník projektu O Kapku lepší Bambule vybambulil částku 798 681 Kč., která míří na onkologická oddělení v Praze, Plzni a Ostravě. Děkujeme všem, kteří se podíleli na této akci a přispěli tak do celkového výtěžku. 

Již podruhé jsou parahokejisté O Kapku lepší!

Hokejový svět se opět zahalil do oranžové barvy v rámci charitativního projektu O Kapku lepší hokej, jehož cílem je nejen šířit povědomí o nádorových onemocněních, či problematice poruch krvetvorby u dětských pacientů, ale také finanční pomoc. 

Kapka naděje na půdě Evropského parlamentu ve Štrasburku

Výstava českých projektů ve Štrasburku ukazuje význam spolupráce byznysu a neziskovek. Je to jedno z důležitých spojení pro úspěšnou budoucnost. Spolupráce neziskového sektoru a soukromých společností nabývá na významu a může oba světy značně obohatit. Neziskový sektor totiž umí vyhledat konkrétní osoby, kterým pak ve spolupráci s komerční sférou dokáže nabídnout skutečně efektivní pomoc. 

Příběh našeho patrona Patrika Lusky

13-letý Patrik byl odmalička sportovně nadaným dítětem. Na brusle se poprvé postavil v pěti letech v kurzech bruslení, ale o pár týdnů už si jej vyhlédl první hokejový klub. Vždy chytal v bráně. Jeho hokejovou cestu však přerušila zákeřná nemoc - lymfoblastická leukémie. Má za sebou chemoterapii a v současné době podstupuje udržovací léčbu. V roce 2024 se stal patronem pátého ročníku O Kapku lepší hokej.

O Kapku lepší hokej popáté! Letos s podporou Patrika Lusky

O Kapku lepší hokej odstartoval v roce 2020. Jeho symbolem je oranžová stužka, neboť právě oranžová barva symbolizuje boj s poruchou krvetvorby. Projekt se zaměřuje především na pomoc dětským pacientům. Vybraní hokejisté budou mít dresy se speciálními oranžovými prvky, brusle a hokejky si budou doplňovat oranžovými motivy, bude se hrát s unikátními puky a trenéři budou nosit na klopách sak stužky. O Kapku lepší hokej už přinesl na pomoc dětem a specializovaným zařízením přes 3 miliony korun. Na vzniku projektu se podílely BPA sport marketing, Nadační fond Kapka naděje a výraznou měrou stojí za jeho úspěchy samozřejmě hlavně všechny zapojené kluby a organizace.  

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.