Pořád se něco děje

Život Nadačního fondu je jeden velký kolotoč zážitků. Podívejte se, co nás poslední dobou potkalo. Samé příjemné věci!

Méďové naděje přinesly Kapce přes 1 milion korun

Hračkářství Bambule a jeho zákaznici nadělili opravdu štědrou podporu. Díky "Medvídkům naděje" míří na onkologická omezení po celé České republice více než milionová podpora.

Vánoční strom pro Kapku naděje

Vánoce jsou obdobím dobrých skutků a otevřených srdcí...o čemž se mohou přesvědčit i hosté Hotelu INNSiDE Old Tow, který připravil speciální vánoční charitativní stromeček.

Díky 20. charitativnímu plesu Agrární komory dostala Kapka přes 130 tisíc!

20. ročník agrárního plesu, který pořádala Agrární komora České republiky, se konal na konci ledna 2023. Vzhledem k jubilejnímu konání byl ples charitativní a zemědělci darovali během této tradiční slavnostní události 138 904 korun nadačnímu fondu Kapka naděje. Darovací certifikát převzala v rámci plesu v Paláci Žofín zakladatelka a prezidentka Kapky naděje Vendula Pizingerová.

Shell Czech Republic a.s. - Generální partner Kapky naděje

Společnost Shell Czech Republic a.s. je generálním partnerem Nadačního fondu Kapka naděje již od roku 2004. Za roky spolupráce Shell svěřil Kapce naděje více než 80 mio korun a téměř 60 miliónů již pomáhá v českých nemocnicích.

Vespa vybrala téměř 40 tisíc korun pro Kapku naděje

Vespa a Kapka naděje spojily síly a uspořádaly charitativní vyjížďku a sbírku. 

 

 

O Kapku lepší YAM YAM

Přísloví „Láska prochází žaludkem“ je všeobecně rozšířené. Co kdybychom však klíčové slovo láska zaměnili za „pomoc“? Stalo se. A tak už třetím rokem pokračuje projekt Kapky naděje se sítí restaurací YAM YAM. Aktuálně uspokojíme všechny milovníky nejoblíbenějších jídel z nabídky YAM YAM.

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.