Vydražte hokejové rukavice Davida Pastrňáka! Přispějte Kapce naděje.

Aukce hokejových rukavic držitele Zlaté hokejky a čerstvého držitele Ceny Maurice Richard Trophy pro nejlepšího střelce NHL Davida Pastrňáka je zahajovací dražbou projektu Nadačního fondu Kapka naděje #POMAHAMEDRAZBOU. Rukavice jsou hrané a to v Play Off roku 2019 a obsahují také podpis pana Pastrňáka!

Vydražte HOKEJOVÉ RUKAVICE DAVIDA PASTRŇÁKA a přispějte tak na záchranu dětských pacientů s poruchou krvetvorby, nádorovými onemocněními nebo ty, jejichž léčba vyžaduje transplantaci kostní dřeně.

Délka trvání dražby rukavic: 20. června – 9. července 2020

Vyvolávací cena: 7.990 Kč

DRAŽIT MŮŽETE ZDE: www.sportovniaukce.cz/homepage/auction/1893

Aukce hokejových rukavic držitele Zlaté hokejky a čerstvého držitele Ceny Maurice Richard Trophy pro nejlepšího střelce NHL Davida Pastrňáka je zahajovací dražbou projektu Nadačního fondu Kapka naděje #POMAHAMEDRAZBOU.

Každého 20. v měsíci, počínaje červnem, bude Nadační fond Kapka naděje do konce roku 2020 organizovat dražbu výjimečných předmětů a to od sportovního vybavení podepsaného jejím majitelem, přes unikátní produkty partnerů fondu a věcí, které Kapce věnují její podporovatelé, až po osobní předmět Venduly Pizingerové, zakladatelky fondu. Výtěžek dražeb poputuje v celkové výši do fondu a bude z něho pořízeno potřebné vybavení do českých nemocnic a to zejména na pediatrická oddělení.

Dražeb bude Kapka naděje organizovat v roce 2020 celkem 7. Prosincová bude speciální a každá z nich bude trvat 20 dní! Dvacítka je otisknutá do termínu i délky trvání proto, že Nadační fond Kapky naděje slaví letos 20 let od svého založení.

Termíny startu dražeb:

  1. června
  2. července
  3. srpna
  4. září
  5. října
  6. listopadu
  7. prosince