Verona věnovala Kapce naděje píseň "Náhodou"

Skupina Verona vydala novou verzi hitu Náhodou, ke které přizvala Michala Davida, dětský sbor a gospelový soubor. Písničku doprovází video a skupina jeho prostřednictvím vybízí všechny: Buď i ty o kapku lepším člověkem.

Verona vydává svůj vůbec první hit Náhodou po 17 letech. Nikoli náhodou k jeho natáčení přizvala Michala Davida. Nová verze, účel a načasování si také doslova říkaly o zapojení dětského sboru a gospelového souboru.

Původně měla být skladba věnovaná fanouškům skupiny jako jakési poděkování za dlouholetou přízeň. Osud ovšem člověka někdy v životě pošle úplně jinou cestou, než má v plánu, a tak se stalo, že díky několika okolnostem začala Verona velmi úzce spolupracovat s nadací Kapka naděje.

Nadační fond pro pomoc nemocným dětem je velmi dobře známý, už se ale moc neví o tom, že se také věnuje podpoře dětské psychiatrie a paliativní péči. A právě proto se Verona rozhodla podpořit prostřednictvím odkazu na DMS Kapky naděje s heslem “Buď i ty o kapku lepším člověkem”, jejímž prostřednictvím  mohou příznivci posílat peněžní dary.

Videoklip se natáčel v nádherných prostorách Studia 1 Českého rozhlasu ve velmi příjemné a uvolněné atmosféře.

Video Náhodou 2019:https://www.youtube.com/watch?v=dzVEw-rWp8M

Náhodou 2019 na digitálních službách https://WMCZ.lnk.to/Nahodou2019

Foto: archiv Verony

https://www.veronamusic.cz/,https://www.facebook.com/veronaofficial/, https://www.youtube.com/channel/UChTV3WpBIJ-wLo27nXwnaeQ, https://www.instagram.com/veronaofficialcz/

„Kdyby naše činnost pomohla zachránit jen jediný lidský život, tak to stojí za to.“ Vendula Pizingerová