O Kapku lepší Billa v bodech

Trvání kampaně - 12/2020 - 3/2021

Podpora: 3 000 000 Kč

Kampaň: TV, online, sociální sítě

Přečtěte si O Kapku víc...

Limitovaná kolekce nápojového skla spojuje tři silná česká jména - architektku Evu Jiřičnou, tradiční sklárnu Crystalex a Nadační fond Kapka naděje, to vše pod patronací společnosti BILLA, největší sítě supermarketů v Česku.
„Jsem ráda, že jsme se letos rozhodli spojit s Kapkou naděje a reálně pomáhat. Vidíme v nich seriozního partnera, který myslí věci vážně a reálně pomáhá tam, kde je to třeba. Je nám ctí, jim být po boku. Věřím, že i naši zákazníci se do tohoto charitativního projektu připojí a podaří se nám tak vybrat hezkou částku,“ říká Lucie Průšová, marketingová ředitelka BILLA ČR.

Společným cílem je nabídnout široké veřejnosti prvotřídní design za dostupnou cenu, jehož nákupem zákazníci také přispějí Nadačnímu fondu Kapka naděje. Cena karafy a dvou sklenic je 389 Kč a set čtyř sklenic se prodává za 329 Kč.

Tento unikátní projekt vznikal několik měsíců v Praze, Londýně a Novém Boru. Z epidemiologických důvodů se z osobního setkávání staly online konferenční hovory, ale to nikomu neubralo na elánu a nadšení pro vznik charitativní kolekce.

 „Jedním ze základních zákonů lidskosti je pomoci, kde můžeme. Kapka naděje pomáhá mnohým a měla bych velkou radost, kdyby moje malá pomoc dokázala naději v realitu. Každý jakkoliv malý příspěvek je potřebnou součástí uskutečněného sny.“ Eva Jiřičná, architektka a autorka designu.

Jak se stát O Kapku lepší firmou?

  • Kontaktujte nás na e-mailové adrese info@kapkanadeje.cz.
  • Společně připravíme ten nejvhodnější model spolupráce.
  • Navrhneme logo s označením spolupráce tak, aby Vaši obchodní partneři a zákazníci věděli, že pomáháte Nadačnímu fondu Kapka naděje.
  • Uzavřeme smlouvu o spolupráci, abychom vyhověli všem zákonným požadavkům.
  • Hotovo, můžeme začít společně pomáhat.

Buďte s námi ve spojení

Nechte si posílat novinky o tom, kde pomáháme.