O Kapku lepší Dettol v bodech

 

Trvání kampaně: 1. – 30. 9. 2022

Podpora: 362 796 korun v České republice

10 132 euro na Slovensku

Kampaň: TV, online, sociální sítě, tištěná média + in-store podpora

 

Projekt měl prokazatelný vliv na zvýšení prodejů produktů značky Dettol.

Přečtěte si O Kapku víc...

„Chráníme to, co milujeme.“ Motto značky Dettol zcela koresponduje s posláním Nadačního fondu Kapka naděje, jehož významným partnerem se stal v roce 2022. Po celé České republice i na Slovensku v září 2022 zákazníci každým nákupem produktů Dettol* pomáhali nemocným dětem.

Poslání značky Dettol je bránit šíření mikrobů, které způsobují nemoci. Pomáhá tak zabezpečit zdraví rodin po celém světě už 80 let. Poprvé se značka Dettol objevila v roce 1933. Dettol byl původně používán v nemocnicích jako antiseptický přípravek pro matky po porodu a pro pacienty po operaci. V té době mohly infekce způsobit smrtící komplikace, ale po zavedení Dettolu poklesl výskyt horečky omladnic/poporodní infekce až o 50%.

Ve společném projektu Dettolu a Kapky naděje mohli zákazníci napříč obchody nakupovat produkty Dettol a každým nákupem přispět Kapce naděje. Výše příspěvku z nákupu produktů Dettol* byla 3 Kč/0,10 EUR Nadačnímu fondu Kapka naděje/ Nadácii Kvapka nádeje.

Charitativní projekt měl prokazatelně vliv na zvýšení prodeje produktů Dettol. Má to tedy smysl i pro vás! Staňte se také O Kapku lepší...

 

“Máme radost, že naši značku Dettol můžeme spojit právě s Nadačním fondem Kapka naděje. Společně tak můžeme chránit děti i dospělé před nečistotami, pomáhat jim dodržovat správné hygienické návyky a zároveň tímto způsobem i podpořit dobrou věc. Přejeme spoustu umytých rukou a úsměvů na tvářích,” dodává za Dettol marketingová manažerka Marie Zmrhalová. 

Jak se stát O Kapku lepší firmou?

  • Kontaktujte nás na e-mailové adrese info@kapkanadeje.cz.
  • Společně připravíme ten nejvhodnější model spolupráce.
  • Navrhneme logo s označením spolupráce tak, aby Vaši obchodní partneři a zákazníci věděli, že pomáháte Nadačnímu fondu Kapka naděje.
  • Uzavřeme smlouvu o spolupráci, abychom vyhověli všem zákonným požadavkům.
  • Hotovo, můžeme začít společně pomáhat.

Buďte s námi ve spojení

Nechte si posílat novinky o tom, kde pomáháme.