O Kapku lepší Maxi-Cosi v bodech

Tvání kampaně - od 2021

Podpora: 250 000 Kč

Kampaň: sociální sítě, web

Přečtěte si O Kapku víc...

Společnost nextbike Czech Republic spolupracuje s Nadačním fondem Kapka naděje již od samého začátku svého působení v ČR, tedy od jara 2019. „Jsme rádi, že společně můžeme pomáhat zlepšovat prostředí v nemocnicích ve všech regionech, ve kterých působíme. A není nic lepšího, než pomáhat zdravým pohybem na našich sdílených kolech. Pomáháte tak sobě, životnímu prost, životnímu prostředí, ale i nemocným dětem.“ doplnil k projektu Tomáš Karpov, provozní ředitel nextbike Czech Republic.

V roce 2019 nextbike přispíval hlavně díky sdíleným kolům v Ostravě a v Havířově “Kapka naděje působí v Ostravě dlouhodobě, zdejší Fakultní nemocnici jsme již pořídili přístroje v hodnotě 4 600 000 Kč a tento rok jsme pořídili další vybavení za dalších 308 000 Kč. Velmi nás těší nová spolupráce se společností nextbike,“ shrnul Jan Fischer, ředitel NF Kapka naděje u příležitosti slavnostního spuštění projektu v Ostravě.  Díky projektu “O Kapku lepší jízda” jsme v Ostravě a Havířově za rok 2019 přispěli souhrnnou částkou 100 000 Kč na podporu Dětské kliniky Fakultní nemocnice v Ostravě a na Dětské oddělení Nemocnice s poliklinikou v Havířově. 

V roce 2020 se rozšířil projekt „O Kapku lepší jízda“ do dalších měst (Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Havířov, Prostějov, Opava a Kladno). Přispívá se1 Kč z každé placené půjčky. Celková částka bude vždy rozdělena na pomoc nemocničním zařízením v regionu. 

„Jsme rádi, že naši značku Maxi – Cosi můžeme spojit s nadačním fondem Kapka naděje. Spolupráce byla pro nás jasnou volbou, protože máme stejné poslání. Pečovat o naše nejmenší a poskytnout jim maximální komfort a bezpečí,“ doplnila za Maxi-Cosi Miluše Haubová, zástupce výhradního distributora - společnosti For Baby.

Jak se stát O Kapku lepší firmou?

  • Kontaktujte nás na e-mailové adrese info@kapkanadeje.cz.
  • Společně připravíme ten nejvhodnější model spolupráce.
  • Navrhneme logo s označením spolupráce tak, aby Vaši obchodní partneři a zákazníci věděli, že pomáháte Nadačnímu fondu Kapka naděje.
  • Uzavřeme smlouvu o spolupráci, abychom vyhověli všem zákonným požadavkům.
  • Hotovo, můžeme začít společně pomáhat.

Buďte s námi ve spojení

Nechte si posílat novinky o tom, kde pomáháme.