Můj deník vděčnosti

Dostupnost: skladem 3ks

"Pojďme společně změnit rčení "Nevděk světem vládne" na Vděčnost světem vládne." 

495 Kč
ks
Můj deník vděčnosti

Pravidelné psaní deníku přispěje k Vašemu šťastnému životu. Ke štěstí stačí psát pár minut denně. Zakoupením deníku přispívate Kapce naděje. 

Deník vděčnosti na 111 dní je skvělý pomocník při každodenní vědomé cestě ke šťastnému životu. V deníku můžete najít 11 citací od předních českých osobností a 111 stránek pro denní zapisování Vašich myšlenek, afirmací a věcí, za které jste vděční. Najdete zde i prostor pro Vaše myšlenky a poznámky. Deník je tištěn na kvalitním papíře a zdoben zlatým krasopísmem. Desky jsou potaženy příjemným krémovým plátnem se zlatou ražbou. 


Říká se, že život je odrazem našeho já, že jsme a žijeme vlastně to, co vysíláme do okolí. Vysíláme-li nenávist, zlobu, smutek, tak nevidíme svět moc růžově. Naopak, pokud vysíláme lásku, radost a přejeme ostatním lidem úspěch, pak se náš svět promění v místo plné lásky, štěstí a pochopení.


Vděčnost je zkratkou k lásce, vděčnost je možnost, jak si zmanifestovat to, co v životě chceme. Každý má možnost vytvářet si realitu, kterou sám chce. Denním tréninkem zapisování věcí, za které jsme v životě vděční se budeme  umět na svět dívat očima té nejpozitivnější emoce. 

Dárky naděje

Ještě nemáte dost?

Podívejte se na další kousky v našem eshopu