Respirátor FFP2 s Kapkou naděje - 10 ks

Dostupnost: skladem 24ks

Tento respirátor vzniknul ve spolupráci s partnerem Kapky naděje a prodejcem certifikovaných respirátorů onlinerousky.cz a vynikajícím českým výrobcem ochranných zdravotnických pomůcek DAMA TRADE s.r.o.

Doplňkové parametry
Kategorie: České Respirátory FFP2
Typ respirátoru: FFP2
Výrobce: DAMA TRADE s.r.o.
Barva: bílo-modrá

Výhradní distributor/dodavatel je firma OnlineMedical, s.r.o. provozující www.onlinerousky.cz. 

289 Kč
ks
Respirátor FFP2 s Kapkou naděje - 10 ks


Z každého prodaného respirátoru, jehož cena je 19,90 Kč, se naše společnost rozhodla přispět 20% z této částky právě Nadačnímu fondu Kapka naděje

Český respirátor třídy FFP2 zajišťující ochranu před viry, bakteriemi, prachem i kapénkami. Vyrobeno, testováno a certifikováno v České republice. Vyrobeno výhradně z českých materiálů za přísné kontroly kvality na výrobní lince v České republice.

Gumičky s vysokým podílem elastanu. Maximálně prodyšný pro skvělé dýchání. Skládá se z 5ti ochranných vrstev. Jedná se o osobní ochranný prostředek dle nařízení EU 2016/425.

Výrobce: DAMA TRADE s.r.o.

Společnost DAMA TRADE s.r.o. je zaměřená na oblast vývoje a výroby z pokročilých materiálů pomocí speciálních technologií. Jejím dlouhodobým cílem je vyrábět výrobky špičkové kvality. Nyní se vlivem celosvětové pandemie přeorientovává na vývoj a výrobu ochranných pomůcek právě s použitím moderních technologií tak, aby svými kvalitními výrobky uspokojila aktuální potřeby českého i celosvětového trhu.

Od svého založení se této společnosti daří vyvíjet a vytvářet výrobky té nejlepší kvality, v nichž uplatňuje své zkušenosti ze subdodávek pro vývojové projekty a ze spolupráce s průmyslovými partnery, výzkumnými instituty i s univerzitními pracovišti.

Mezi její hlavní priority patří udržení motivujícího a dynamického mezinárodního vývojového prostředí, zajištění moderní a nejvyšším standardům odpovídající technologické infrastruktury i politika „spokojeného zákazníka“.

Projekt je realizován ve spolupráci se společností  OnlineMedical, s.r.o., Dama Trade, s.r.o..

Dárky naděje

Ještě nemáte dost?

Podívejte se na další kousky v našem eshopu