Set dětská jógová podložka + kniha + míček

Dostupnost: Dle varianty

Prevence je klíčová v boji proti alarmujícím statistikám o dětském duševním zdraví i špatnému držení těla. Proto vznikl projekt BALAYOGI®, který pomáhá všem rodičům, prarodičům, učitelkám, vychovatelkám či chůvám při vedení dětí ke cvičení, k rozvoji sebelásky a ke správnému dýchání.

Tým dětských psychologů, fyzioterapeutů a učitelů vytvořil unikátní podložku na jógu, která je zábavná pro děti a nápomocná i pro (ne)instruktory, aby děti cviky prováděly lépe a měly tak dlouhodobě lepší držení těla. Příručka přibližuje důležitost rozvoje emoční inteligence a sebelásky.

Podložka na jógu:

Unikátní podložky na cvičení z ekologicky šetrného PVC materiálu. Ilustrace na jógamatkách nejsou pouze půvabné a nápomocné dětem, ale také certifikované pro svou nezávadnost. Specificky rozmístěné symboly pomohou dětem s koordinací končetin v jednotlivých ásanách a ilustrace udrží jejich pozornost. 5 mm silná podložka pro děti hraje klíčovou roli při absorbci nárazů a tlaku během cvičení. Tato tloušťka poskytuje optimální ochranu kloubů, zejména kolen a zápěstí, a minimalizuje riziko případných zranění či nepříznivých účinků na dětský pohybový systém. Čistí se vlhkým hadříkem nebo mýdlovou vodou. 

S: pro děti výšky  110 - 130 cm 

M: pro děti výšky 130 - 150 cm

L: pro děti výšky 150 - 170 cm

Zvolte variantu*
 Set dětská jógová podložka + kniha + míček

Publikace o fyzickém a psychickém zdraví dětí:

V knížce naleznete srozumitelné vysvětlení emocí, proč a jak je prožíváme, proč jsou pro nás důležité a jak je můžeme lépe pochopit. K tomu jsou také přidány dostupné hry a aktivity pro děti a mládež na podporu vnímání sebe sama. Vše slouží jako prevence duševních onemocnění, která je absolutně zásadní ve vývoji jedinců. Je zde popsán brániční dech, který je důležitou součástí rozvoje dítěte i práce s podložkou. Každý cvik je vyfocen na poutavé fotografii. 

Dýchací míček:

Děti mohou hravě stahovat a roztahovat míček při dechových cvičeních a hrách. To nejenže posiluje jejich plicní kapacitu, učí je bráničnímu dechu, ale také je motivuje kontrolovat dech, uvolnit se, uklidnit emoce, vyrovnat se s těžkými situacemi, setřídit myšlenky a relaxovat. Dětská hračka pomáhající zmírnění stresu a úzkosti. Míček je vhodný pro děti od 3 let, avšak dechová cvičení můžete zkoušet již dříve. 

Dárky naděje

Ještě nemáte dost?

Podívejte se na další kousky v našem eshopu