Stříbrný náramek Kabbalah

Dostupnost: Dle varianty

Ochranný náramek Kabbalah z pravého stříbra, který prošel na Bali očistou energií, reikováním a posvátným křtem. Ručně dělaný z nylonového provázku a stříbrné kapky (Ag 925).

Rozměry a materiály:
Provázek - tloušťka 1 mm, obvod univerzální (nastavitelná) velikost / 12 - 20 cm, materiál vysoce kvalitní nylon
Kapka - materiál stříbro, ryzost - 925

Pokud potřebujete ještě větší velikost, uveďte obvod zápěstí v poznámce

Zvolte variantu*
Stříbrný náramek Kabbalah
"Je stvořen k tomu, aby odčerpával negativní energii od nositele a okolí. Když se náramek rozváže, je to znamení, že je přehlcený negativní energii a v tu chvíli jsou vyčerpány jeho magické účinky."

Co je to Kabbalah, jaké má účinky a jak ho nosit?

Kaballah vznikl podle izraelské tradice kabbala. Jedná se o celosvětově rozšířený červený náramek, slouží proti uřknutí, zlým silám, předchází nemocem a chudobě. Chrání vaší energii, přitahuje úspěch a štěstí. Doporučuje se také těhotným - budoucím maminkám, ochraňuje jak matku, tak miminko před uhranutím.

Magickou hodnotu má jen tehdy, pokud ho dostanete jako dar a musí se nosit na zápěstí levé ruky. Levá strana těla (hlavně ruka a rameno), je příjemcem energie, uvázáním se v tomto bodě zachycují všechny negativní energie. Kabbalah se z ruky nesundává, dokud sám neodpadne, když se rozváže, je to znamení, že je přehlcený negativní energií a v tu chvíli jsou vyčerpány jeho magické účinky.

Dárky naděje

Ještě nemáte dost?

Podívejte se na další kousky v našem eshopu