Stříbrný náramek s Kapkou naděje

Dostupnost: Na dotaz

Ručně dělaný přívěsek s logem Kapky naděje vzniká ve zlatnické dílně studia Soul of Travel v Brně. Kapka připevněná na jemném řetízku představuje decentní náramek, který ozdobí každé ženské zápěstí. Délku řetízku vám připravíme na míru, do poznámky v objednávce prosím zadejte obvod zápěstí.

Materiál: stříbro, ryzost 925

DODÁNÍ NÁRAMKU JE 3 - 4 TÝDNY OD ZAPLACENÍ.

1800 Kč
Stříbrný náramek s Kapkou naděje
V jednoduchosti tkví krása. Pomáhejte s námi a na znamení dobrého skutku si připněte symbol Kapky naděje v krásném stříbrném provedení.

Studio Soul of Travel nabízí šperky s nádechem spirituality, které vznikají podle návrhů zakladatelky Denisy Lhotové. Ručně tvořené šperky ze stříbra, zlata, diamantů, chirurgické oceli, polodrahokamů či posvátných semen Rudraksha mají svého majitele nejen zdobit, ale také chránit a vést je ke zdravé sebelásce, spojení s přírodou, posílení vnitřního klidu a nalezení vnitřní rovnováhy. Vedle pozitivní energie pro tělo, duši i mysl mají šperky studia Soul of Travel své vlastní poselství a příběh, který mu při očistných rituálech předávají domorodci z tichomořského ostrova bohů Bali.

Dárky naděje

Ještě nemáte dost?

Podívejte se na další kousky v našem eshopu