Voňavé mýdlo Botanicus

Dostupnost: skladem 201 ks

Limitovaná kolekce mýdel Botanicus ve tvaru srdce s logem Nadačního fondu Kapka naděje. Napomáhá k vyčištění pleti a slouží i jako jemný peeling.

Varianta Koření s pomerančem:
Atmosféru podzimu a blížících se vánoc navodí přírodní mýdlo s pomerančovou kůrou a aromatickým kořením jako je skořice, muškátový oříšek nebo rozmarýna.

Varianta Růže a okurka:
Osvěžující mýdlo s čerstvými okurkami obohaceno o květy růže se zjemňujícími a utišujícími účinky na pokožku.

Váha: 40 g / Pouze pro vnější použití

Zvolte variantu*
50 Kč
1 ks
Limitovaná kolekce s logem Nadačního fondu Kapka naděje.

Výjimečností firmy je uzavřený cyklus pěstitel – výrobce – prodejce v rámci jedné firmy. Tento cyklus je „obrazně“ naznačen ve spojení 3 latinských slov v názvu firmy. HORTUS (zahrady) – APOTHICUS (lékárna – výroba) – BOTANICUS (názvy obchodů)

Pěstování rostlin, bylin, ovoce a zeleniny ve vlastních zahradách je základem výroby extraktů, výluhů a olejů. Extrakty vyrábíme z čerstvých bylin, nikoliv sušených, jak je tomu ve většině kosmetických výrobků jiných firem. Bezprostřední blízkost zahrad a výrobního areálu zaručuje okamžité zpracování přírodní suroviny. Všechny tyto suroviny, které pocházejí z našich zahrad, jsou zařazeny do kategorie BIO.

Vlastní výroba všech kosmetických výrobků a potravin probíhá ve výrobních halách, které splňují přísné hygienické normy. Většina pracovních postupů je založena na ruční práci. V recepturách a výrobních postupech se odráží nejen tradice a původní receptury našich předků, ale zároveň nové a moderní poznatky v oblasti výroby kosmetiky. Základním principem při výrobě kosmetických výrobků je používání nejvyššího možného obsahu rostlinného materiálu a jejich parfemace pouze esenciálními oleji.

Dárky naděje

Ještě nemáte dost?

Podívejte se na další kousky v našem eshopu