Kapka naděje rozdávala radost ve Zlínské nemocnici

Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně spolupracuje s Nadačním fondem Kapka naděje již řadu let. Za tu dobu věnoval nadační fond nemocnici desítky milionů korun na nejrůznější vybavení. Letos Kapka naděje „nadělila“ Dětskému oddělení KNTB několik nových přístrojů a vybavení v hodnotě téměř 400 tisíc korun, a to díky skvělé dlouholeté spolupráci s generálním partnerem Shell Czech Republic a.s.

V osobním zastoupení přijely za Nadační fond Kapka Naděje prezidentka a zakladatelka Vendula Pizingerová a ředitelka Dita Loudilová, za generálního partnera Shell Czech Republic a.s. generální ředitel Daniel Vagaský spolu s kolegyní Janou Voštinárovou.

„Do zlínské nemocnice jezdíme pravidelně, často spojíme návštěvu s dětským festivalem a snažíme se pomoci tam, kde to oddělení nejvíce potřebují. Letos to například byly dva ultrazvukové inhalátory nebo pulsní oxymetr. V srpnu pak na dětské oddělení poputuje 13 nových lůžek pro doprovod malých pacientů,“ uvedla Vendula Pizingerová.

Ing. Martin Déva, člen představenstva Krajské nemocnice T. Bati, vyjádřil svou vděčnost:  „Spolupráce s Kapkou naděje si velmi vážíme právě proto, že je dlouhodobá a pravidelná. Chtěl bych jim poděkovat za jejich práci a přízeň zlínské nemocnici, která se odráží nejen ve výši příspěvků, ale také v zájmu o to, co by pro nás mohli udělat".

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.