Podpora pro nové životy

Porodnice Nemocnice Nymburk přivítala zástupce organizací Nadačního fondu Kapka naděje a jejich partnera Shell Czech Republic a.s. Kapka naděje tak mohla předat porodnici dar v celkové hodnotě 406 253 Kč. Tato investice se mohla uskutečnit i díky finanční podpoře od společnosti Shell Czech Republic a.s., která podpořila tento dar částkou 302 173 Kč. Nemocnice tak nyní disponuje 6 novými novorozeneckými lůžky, infuzním dávkovačem, monitory a také novou kojeneckou váhou. Vybavení převzali osobně zástupci oddělení za podpory ředitelky nemocnice, Mgr. Nely Kvačkové.

Za Nadační fond Kapka naděje dorazila paní ředitelka Dita Loudilová a projektový manažer Michal Kolínek a za stranu partnera, společnost Shell Czech Republic, a.s., paní Jana Voštinárová, Head of Corporate Relations.

Jsem moc ráda, je mi velkou ctí, že jménem celého nadačního fondu vám dnešním dnem můžeme předat nejen finanční prostředky, ale už zrealizovaný nákup dětských minilůžek, monitorů, a dětské váhy, což je takovou krásnou tečkou za vlastně touhletou letošní spoluprací, a já věřím, že to zdaleka není poslední spolupráce, která nás v následujících chvílích čeká“, sdělila své pocity ředitelka Nadačního fondu Kapka naděje Dita Loudilová.

S Nadačním fondem Kapka naděje spolupracujeme již 20 let. Za tu dobu jsme pomohli různým zdravotnickým zařízením po celé České republice. Z takových předání potřebného vybavení máme velkou radost, protože jsou hmatatelným výsledkem spolupráce, která má pro nás smysl i ve vztahu k našim zákazníkům. Ti se mohou k pomoci v regionech zapojit prostřednictvím věrnostního programu Shell ClubSmart, ve kterém mají možnost darovat své nasbírané body na konto Nadačního fondu Kapka naděje“, říká Jana Voštinárová, ředitelka korporátní komunikace Shell. 

Převzetí tohoto daru od Nadačního fondu Kapky naděje do porodnice Nemocnice Nymburk je po předchozích rekonstrukcích a výstavbě nových rodinných podkrovních apartmánů dalším důležitým krokem ve snaze zlepšit péči o maminky a nové přírůstky.

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.