Nová lůžka pro děti v Příbramské nemocnici

Nadační fond Kapka naděje již pravidelně zavítal do Oblastní nemocnice v Příbrami. Jeho zakladatelka a prezidentka Vendula Pizingerová a projektový manažer Michal Kolínek přivezli spolu s Janou Vostinářovou ze společnosti Shell Czech Republic a.s. dar v hodnotě téměř 660 tisíc korun.  

Zástupci nadačního fondu i jejich hlavního partnera si prohlédli nové prostředí dětského oddělení v pavilonu N, kterým je provedli ředitel nemocnice Stanislav Holobrada a primář dětského oddělení Pavel Mareček. Setkání bylo plné úsměvů a radosti. Hlavním darem bylo předání nových dětských lůžek Linet, které si pochvalovaly samotné děti. Pro zpříjemnění chvilek dětí v nemocnici došlo také k rozdání dárků a hraček, aby alespoň na chvilku zapomněly na to, že musí být v nemocnici.  

MUDr. Holobrada vyjadřuje velkou vděčnost za spolupráci s Kapkou naděje: „Od posledního daru od Kapky uběhl necelý rok. Velmi si vážíme podpory poskytované Nadačním fondem, který již mnoho let naší nemocnici podporuje. Vlastně si nepamatuji, že by Kapka naděje někdy nevyslyšela naši prosbu. Děkujeme vám.“

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.