Kapka naděje uspořádala mikulášskou nadílku ve FN Motol

Včera se na Klinice dětské hematologie a onkologie ve Fakultní nemocnici v Motole rozsvítila vánoční nálada, a to díky týmu Kapky naděje, který přinesl do života malých bojovníků kouzlo Mikuláše, andělů a čerta.

V roli Mikuláše se tentokrát poprvé představila Vendula Pizingerová, za svého podporujícího anděla měla českého zpěváka Jana Bendiga, pro kterého i tato role byla velmi prvotní zkušeností. K nim se přidali ředitelka Kapky naděje Dita Loudilová v roli anděla a projektový manažer Michal Kolínek se ujal role čerta.

Děti ukázaly svou neskutečnou šikovnost a kreativitu tím, že zazpívaly písničky a řekly básničky. Je úžasné vidět, jak se i uprostřed nemoci a léčby dokážou smát a být bezprostřední. Za odměnu dostali sladkou nabídku, za kterou mnohokrát děkujeme skvělému cukrářství Sugar MaMa, které můžete najít v ulici Milešovská 1609/8 v Praze. Upekli nadílku v podobě výborných Ruby Shortbreads. Nejen, že děti z nich měly obrovskou radost, ale ani rodiče nezůstali pozadu a s chutí si pochutnali! ❤

www.sugarmama.cz

Za krásné zachycení těchto dojemných okamžiků děkujeme mladému a talentovanému fotografovi Ladislavu Rostašovi. 

www.ladislavrostas.cz

Mezi dětmi se našly i samotní fanoušci Honzy Bendiga. Ten sám jim slíbil, že až se z té hrozné nemoci dostanou, musí přijít na jeho koncert, na který jim zařídí vstupenky zdarma. Vzal si tak kontakt na rodiče, aby doladil potřebnou komunikaci. 

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.