Díky Kapce nemusí narozená miminka putovat na důležité vyšetření daleko

Kapka naděje podporuje Nemocnice RSB již krásných 15 let. Putovalo tam mnoho nadačních příspěvků, ať už přístrojů, či vybavení. I v letošním roce jsme mohli pomoci a to nákupem mobilního ultrazvukového přístroje Viamo c100, který umožní vyšetření miminek přímo na novorozeneckém oddělení.

Standardní vyšetření umožňující sledovat vývoj plodu od početí až po narození, běžně se používá k určení termínu porodu, k určení počtu plodů, k sledování vývoje plodu, k sledování vývojových abnormalit, k sledování pohybů plodu a jeho srdeční činnosti, ale také po narození při screeningu skrytých vad, který je prováděn u všech narozených miminek. Ta díky mobilitě nebudou muset výt převážena na externí pracoviště.

Ultrazvukový diagnostický přístroj Canon typ Viamo c100 kombinuje všechny výhody přenosného ultrazvuku s diagnostickou přesností, produktivitou a komfortem stacionárního stroje. Malý systém, skvělý výkon. Viamo c100 nabízí robustní kvalitu obrazu a bezproblémovou podporu pracovních postupů v situacích, kdy je vyžadována neomezená přenositelnost.

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.