Malí pacienti z FN v Motole oslavili nový školní rok s Kapkou naděje

Fakutlní nemocnice v Motole 7. 9. 2021

Ve velkém stylu jsme letos přivítali nový školní rok v Motole. Děti, které se léčí na tamních dětských odděleních a nemohly zasednout do svých lavic ve školách, si díky Kapce naděje a jejím partnerům užily spousty kreativní zábavy, hudby, dárků i dobrot.

 

Zpátky do školy. To je název festivalu, který už tradičně Nadační fond Kapka naděje připravuje pro malé pacienty ve Fakultní nemocnici Motol. Dopoledne bylo tvořivé. Děti měli možnost pomalovat si svůj vlastní polštář nebo si vytvořit originální školní sešit se skvělými dámami z firmy Youngblock.

Vrcholem dopoledne bylo hudební vystoupení Pokáče, který přišel děti potěšit svými veselými písničkami. Mnozí si s ním zazpívali a prostor byl samozřejmě i na selfie, podpisy nebo fotky u Fotonauta.

Nezapomnělo se ale ani na děti, které jsou připoutané na lůžku. S Pokáčem vyrazili zástupci Kapky naděje na transplantační jednotku i na další pediatrická oddělení, kde dětem za doprovodu Pokáčových songů rozdali dárky.

Děkujeme Pokáčovi, zdravotníkům Fakultní nemocnice v Motole i partnerům: Marmelády s příběhem, Písecké lůžkoviny, youngblock s.r.o. a Fotonaut. Byl to skvělý den. Tak zase za rok!

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.