Díky Shell Czech Republic a.s. se dodala podpora za milion

Oblastní nemocnice Příbram spolupracuje s Nadačním fondem Kapka naděje už mnoho let. Svými dary Kapka opakovaně podpořila jednotlivé lůžkové jednotky a ambulance dětského oddělení. Díky generálnímu partnerovi Shell Czech republic a.s. byla v roce 2022 do příbramské nemocnice dodána podpora ve výši téměř 1 milionu korun.

 

Dar v podobě přístrojové techniky pro monitoring životních funkcí kojenců a malých dětí putoval na novorozenecké oddělení nemocnice.

Zástupci Kapky naděje navštívili maminky a jejich děti na dětském oddělení, kde zanechali krabici plnou dárků pro nejmladší hospitalizované pacienty.

„Moc děkujeme za velmi milé přivítání a za to, že tu můžeme být s vámi. Jsou to přesně ty schůzky, u kterých v reálu vidíme, že vše funguje,“ neskrývala své emoce ze setkání ředitelka nadačního fondu Dita Loudilová.

Oblastní nemocnice v Příbrami spolupracuje s Nadačním fondem Kapka naděje už mnoho let. Kapka nemocnici podporuje v přístrojové technice a dalším vybavení pro malé hospitalizované pacienty. Partnerem Kapky naděje v této podpoře je společnost Shell Czech Republic, přesná hodnota daru je 935.695 korun.

Podle ředitele nemocnice MUDr.  Stanislava Holobrady je spolupráce s Kapkou naděje příkladem efektivního a stoprocentně smysluplného využívání finančních prostředků, získaných charitativními aktivitami. Naším cílem, stejně jako cílem dlouhodobě úspěšného Nadačního fondu Kapka naděje, je zkvalitňování péče o dětské pacienty a snižování jejich stresové či jakékoli jiné zátěže.

 

 

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.