Nové přístroje a vybavení pro malé pacienty mladoboleslavské nemocnice

Již od roku 2015 dopadají kapky naší pomoci i na dětské oddělení Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi a moc nás tato spolupráce těší. Vzhledem ke stávající situaci, kdy stále ještě není možné navštěvovat nemocnice tak, jak bychom si přáli, vám přinášíme fotodokumentaci zakoupených nadačních příspěvků, jako důkaz, že i v této pro mnohá zdravotnická zařízení nelehké situaci jedeme na plný plyn a podporujeme. Správní rada schválila pro Klaudiánovou nemocnici přístrojové vybavení v hodnotě 477 tis. Kč.

Jsme moc rádi, že společně zlepšujeme komfort nemocničního prostředí a zkvalitňujeme vyšetřovací metody a léčbu malých pacientů.

Díky našim dárcům jsme do Klaudiánovy nemocnice mohli dodat nové přístroje a vybavení. Konkrétně jsme pořídili:

Fototerapie FL-2010 včetně příslušenství. FL-2010 je vysoce výkonná fototerapie nové generace, konstruovaná s využitím LED technologie . Zdroj světla tvoří kompaktní LED moduly, které díky speciální optice zvyšují fototerapeutický výkon přístroje při zachování dlouhé účinnosti světelného zdroje po dobu minimálně 60 000 provozních hodin. Deklarovaný světelný výkon přístroje je nastaven v průběhu výstupní kontroly. Pro nastavení je používáno přesné kalibrované  měřidloPřístroj je vybaven mikroprocesorovým řízením a ovládá se pomocí dotykového displeje.

EKG FX-8300 včetně příslušenství.  

Záznamník holter TK Scanlight II včetně manžet - přístroj na 24 hodinovou monitoraci krevního tlaku  

Lůžko Linet Eleganza 4 včetně příslušenství, 3 stolky Solido. Eleganza 4 je elektricky polohovatelné lůžko určené speciálně pro intenzivní péči. Univerzální konstrukce a podvozek umožňují vybavit lůžko různými funkcemi přesně podle potřeb daného oddělení a specifických požadavků pacientů. Lůžko je vybaveno integrovanými váhami, které umožňují rychlé a bezpečné rozhodování přímo u lůžka pacienta. Měření aktuální hmotnosti pacienta lze provádět pohodlně a bez stresu – jak pro ošetřující personál, tak pro pacienta - a bez dalších rizik v souvislosti s manipulací s pacientem.

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.