V Ústí Kapka pomáhá už 14 let

Nové přístroje přesahující hodnotu jeden milion korun, zakoupil Nadační fondem Kapka naděje díky generálnímu partnerovi Shell Czech Republic. Věnovány byly k léčbě na Dětské klinice Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a Krajské zdravotní, a.s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o.z. 

Setkání se zúčastnily za NFKN jeho ředitelka Dita Loudilová a projektová manažerka Pavlína Vacátková, které přivítal přednosta kliniky MUDr. Jaroslav Škvor, CSc., a ředitel Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem MUDr. Aleš Chodacki. 

„Nadační fond Kapka naděje je naším dlouholetým partnerem a díky jeho přízni a výborné spolupráci s ním jsme na naše pracoviště získali další nové přístroje pro pacienty a zdravotnický personál. Díky štědrosti takových dárců, jako je Kapka naděje, přichází významná pomoc, za kterou moc děkujeme,“ uvedl přednosta MUDr. Jaroslav Škvor, CSc. 

Nové přístroje předala zdravotníkům Dita Loudilová, ředitelka fondu. Pořízeny byly díky generálnímu partnerovi Kapky Shell Czech Republic a.s.. Společnost Shell Czech Republic a.s. je generálním partnerem Nadačního fondu Kapka naděje již od roku 2004.  „Spolupráce Nadačního fondu Kapka naděje s Masarykovou nemocnicí v Ústí nad Labem trvá již 14 let. Za tuto dobu fond nakoupil přístroje a vybavení pro nemocnici za více než 4 400 000 Kč. Velmi nás těší, že jsme mohli takto pomoci. Dnes slavnostně předáváme plicní ventilátor Evita 600 a měřicí přístroj QuickRead Go, které financovala společnost Shell, a z veřejné sbírky Nadačního fondu Kapka naděje pořízený pacientský monitor životních funkcí B125,“ sdělila ředitelka NFKZ.

„Kapka naděje je za tu neuvěřitelnou dobu trvající spolupráce stále s námi a jsem za tak spolehlivého partnera opravdu rád. Zvláště v posledních letech, kdy počet mecenášů pro zdravotnictví spíše ubývá. Kapce naděje moc děkuji a těším se na další spolupráci s ní,“ zdůraznil ředitel nemocnice MUDr. Aleš Chodacki.

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.