Monitor vitálních funkcí pro Nemocnici Karviná

26 %
Vybráno: 66 746 Kč
z 258 940 Kč
54 dní
Do konce sbírky

Zafinancujme společně pořízení monitoru vitálních funkcí pro novorozence, který bude sloužit v rámci novorozeneckého oddělení Nemocnice Karviná - Ráj. Ročně zde ošetřují cca 800 novorozenců a z toho asi 20 potřebuje bezprostředně po narození intenzívní péči.

Chci přispět
Přístroj, který pomůže zachránit 20 novorozenců v ohrožení života

" Aktuálně novorozenecké oddělení disponuje přístrojem, který je zastaralý a nevykazuje možnost sledovat vitální funkce v kvalitě, která je nezbytná pro rizikové novorozence. "

Význam pořízení přístroje

Pořízením tohoto přístroje se docílí lepšího monitoringu, resp. přesnosti získaných údajů u novorozence v ohrožení života, které jsou klíčové pro stanovení další léčby. Monitor je přenosný, tedy umožňuje využití i v případě transportu novorozence.

Další možnosti, jak přispět

Na pořízení tohoto přístroje můžete přispět také zaslíním určité částky přímo na  sbírkový účet Kapky naděje s uvedením VARIABILNÍHO SYMBOLU: 2022009

1. vyberte částku, kterou chcete přispět:

Vyberte částku, kterou chcete přispět, poté vyplňte kontaktní údaje* a pak již stačí kliknout na tlačítko "zaplatit kartou". Platba proběhne přes zabezpečené prostředí GoPay, pomocí údajů z vaší platební karty. Ty jednoduše vyplníte v dalším a posledním kroku.

*v případě, že jste firma, vyplňte i název vaší společnosti, IČ a DIČ.

2. Vyplňte kontaktní údaje:

Dárky naděje

Ještě nemáte dost?

Podívejte se na další kousky v našem eshopu