Sbírka Kapky naděje

71 %
Vybráno: 141 064 Kč
z 200 000 Kč
76 dní
Do konce sbírky

Léčba onkologického onemocnění u dítěte vyžaduje opakované hospitalizace ve zdravotnickém zařízení. Onkologická oddělení a profesionální personál, který v Česku máme, se snaží o zajištění maximálního fyzického, psychického, emocionálního a sociálního pohodlí dítěte, nicméně stále je potřebná i pomoc zvenčí, o kterou se už přes 20 let stará Kapka naděje.

Zatímco ještě před 30 lety měli malí pacienti jen malou naději na vyléčení, v současnosti se vyléčí 4 z 5 dětí. I přes významný pokrok v léčbě onkologických onemocnění u dětí jsou stále na 2. místě příčin úmrtí. 

Přispět můžete přes odkaz níže, přímou platbou na účet 73257325/0300 (nezapomeňte uvést variabilní symbol 20230007) nebo využitím QR kódu:

Chci přispět
Pomozme společně onkologicky nemocným dětem

Přispěním do sbírky zajistíte prostřednictvím Kapky naděje pokrytí konkrétních potřeb zdravotnických zařízení, která se o onkologicky nemocné děti starají.

DĚKUJEME!

 

 

 

1. vyberte částku, kterou chcete přispět:

Vyberte částku, kterou chcete přispět, poté vyplňte kontaktní údaje* a pak již stačí kliknout na tlačítko "zaplatit kartou". Platba proběhne přes zabezpečené prostředí GoPay, pomocí údajů z vaší platební karty. Ty jednoduše vyplníte v dalším a posledním kroku.

*v případě, že jste firma, vyplňte i název vaší společnosti, IČ a DIČ.

2. Vyplňte kontaktní údaje:

Dárky naděje

Ještě nemáte dost?

Podívejte se na další kousky v našem eshopu