Pomozme společně novorozeným dětem ze zlínské nemocnice!

11 %
Vybráno: 11 350 Kč
z 100 000 Kč

Bezbrannost novorozenců a předčasně narozených dětí je závažná zranitelnost spojená s jejich stavem nedostatečného vývoje. Novorozená a předčasně narozená miminka jsou zpravidla závislá na péči a podpoře ze strany lékařů a zdravotnického personálu. 

Předčasně narozené děti mají zvláště vysoké riziko zdravotních problémů, protože jejich tělo ještě není plně vyvinuté, provází je potíže s dýcháním, termoregulací, výživou a dalšími funkcemi. Tyto děti často potřebují intenzivní lékařskou péči v inkubátorech a speciální vybavení a právě to je předmětem této veřejné sbírky. Přispějte na nákup odsávačky pro hrudní sání a novorozeneckých postýlek. 

Proto je nesmírně důležité, aby byla poskytována dostatečná podpora a to ihned po narození. Pojďme společně zlepšit šance těchto dětí na přežití a zdravý vývoj.

Děkujeme za podporu!

Přispět můžete přes odkaz níže, přímou platbou na účet 73257325/0300 (nezapomeňte uvést variabilní symbol 20240003) nebo využitím QR kódu:

 

Chci přispět
Pomozme společně novorozeným dětem ze zlínské nemocnice!
1. vyberte částku, kterou chcete přispět:

Vyberte částku, kterou chcete přispět, poté vyplňte kontaktní údaje* a pak již stačí kliknout na tlačítko "zaplatit kartou". Platba proběhne přes zabezpečené prostředí GoPay, pomocí údajů z vaší platební karty. Ty jednoduše vyplníte v dalším a posledním kroku.

*v případě, že jste firma, vyplňte i název vaší společnosti, IČ a DIČ.

2. Vyplňte kontaktní údaje:

Dárky naděje

Ještě nemáte dost?

Podívejte se na další kousky v našem eshopu