Sbírka Kapky naděje

42 %
Vybráno: 42 275 Kč
z 100 000 Kč
124 dní
Do konce sbírky

Nemocná dětská duše nepředstavuje v současné době nic výjimečného. Naopak. Psychické problémy u dětí zaznamenávají nebývalý nárůst. Po dvou covidových letech vzrostl počet pokusů o sebevraždy a lékaři se u dětí stále častěji setkávají se sebepoškozováním. Přestože počty dětských psychiatrických pacientů dramaticky rostou, těch, kteří by jim mohli pomoci, je zoufale málo. Rodinám s dětmi, které by péči psychiatra nebo dětského psychologa nutně potřebovaly, často nezbývá nic jiného, než čekat, nebo si pomoci vlastními silami. A to je řeč pouze o rodinách, které o problémech svých dětí vědí. Takových, kteří o dřímající hrozbě nemají vůbec tušení, není málo. Děti o svých úzkostech totiž mluvit nechtějí nebo neumí. 

Přispět můžete přes odkaz níže, přímou platbou na účet 73257325/0300 (nezapomeňte uvést variabilní symbol 20230006) nebo využitím QR kódu:

Chci přispět
Podpořte s námi psychicky nemocné děti

Přispěním do sbírky zajistíte prostřednictvím Kapky naděje pokrytí konkrétních potřeb zdravotnických zařízení, která se o psychicky nemocné děti starají.

Zdravá dětská duše je naše budoucnost!


DĚKUJEME!

 

 

1. vyberte částku, kterou chcete přispět:

Vyberte částku, kterou chcete přispět, poté vyplňte kontaktní údaje* a pak již stačí kliknout na tlačítko "zaplatit kartou". Platba proběhne přes zabezpečené prostředí GoPay, pomocí údajů z vaší platební karty. Ty jednoduše vyplníte v dalším a posledním kroku.

*v případě, že jste firma, vyplňte i název vaší společnosti, IČ a DIČ.

2. Vyplňte kontaktní údaje:

Dárky naděje

Ještě nemáte dost?

Podívejte se na další kousky v našem eshopu