Slavnostní večer v Divadle na Vinohradech

Plných 18 let již Kapka naděje pomáhá nemocným dětem! Místem tradičního vánočního galakoncertu, živě vysílaného TV Prima, se opět stalo pražské Divadlo na Vinohradech.

Na pódiu se během večera představila řada hvězd ze sportovního i hudebního světa, Martin Šonka, Tomáš Rosický, Karlos Vémola a Maxim Habanec. Největšími hvězdami ale byli malí pacienti – bojovníci, kterým Kapka naděje zachránila život. Vtipný a pohotový moderátorský kvartet ve složení Libor Bouček, Jakub Prachař, David Gránský a Jan Maxián pomáhal vybírat peníze pomocí darcovských esemesek. Skvěle je doplňovala hostitelka večera, prezidentka Nadačního fondu Kapky naděje Vendula Pizingerová.

Letošní koncert byl mimo jiné ohlédnutím za dlouhými 18-ti lety fungování Nadačního fondu Kapka naděje. Těmi se celý čas prolínají příběhy dětí s dobrým koncem, které spojuje jedno / někdy stačí opravdu malá „kapka naděje“, která může zachránit celý život.

Kapku naděje i letos podpořily hvězdy českého a slovenského hudebního nebe Hana Zagorová, No Name, Slza, Monika Bagárová, Mikolas Josef a 4 Tenoři ve složení Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michal Bragagnolo. 

„Letošní galakoncert byl v předvánoční čas dárkem pro všechny, kteří mají srdce na pravém místě a umí pomáhat. Za 18 let svého působení přerozdělil Nadační fond Kapky naděje do nemocnic po celé České republice více než 190 milionů korun“ říká ředitel Nadačního fondu Kapky naděje Jan Fischer. 

Letošní suma pro Kapku naděje, na které se podíleli jak drobní dárci pomocí dárcovských DMS, tak soukromí i firemní dárci díky svým originálním projektům, se vyšplhala na číslo 19.650.000 Kč.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci, děkujeme partnerům, děkujeme dárcům a všem účinkujícím, kteří vystoupili v tento večer bez nároku na honorář. Děkujeme za krásnou symbolickou oslavu osmnáctých narozenin všem, kteří Nadační fond Kapka naděje podporují. 

Generálním partnerem koncertu byla společnost Shell, partnery se pro rok 2018 stala Praha.eu a GUIDELINE AD & PR. Mediálním partnerem  je Rádio Impuls - Ráááádio a časopis Story

Dále si velmi vážíme spolupráce a podpory společností Maximum Catering  Jan Hotels  Vinařství Paulus, dále děkujeme společnosti Coty Česká republika . O bezpečnost celého koncertu se postarala RED HAWK SECURITY, velké poděkování patří dlouholetému partnerovi, společnosti PaZi a děkujeme také za profesionální a báječné služby společnosti Ehosteska.

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.