Galakoncert Kapky naděje 2019

V průběhu večera 22. prosince od 20.15 hodin se odehraje Galakoncert Kapky naděje. Diváci, kteří mohou vše sledovat v přímém přenosu na TV Prima, uvidí mimo jiné i příběhy dětí, které prošly náročnou onkologickou léčbou a díky Kapce naděje a jejím partnerům se dětem splnila jejich přání.  

I v roce 2019 připravuje tým Nadačního fondu Kapka naděje velkolepou podívanou, kterou budou moci diváci sledovat na TV Prima a to 22. prosince od 20.15 hod.. Na pódiu Paláce Žofín se představí řada známých hvězd z hudebního světa: Miro Žbirka, Monika Absolonová, Tereza Mašková, Václav Noid Bárta, Marek Ztracený, kapela Hodiny, Samuel Rychtar a dětský sbor Coro Piccolo. 

Letošní koncert je v pořadí již devatenáctým a stejně jako v minulých letech je i letos v předvánočním čase věnován všem, kteří mají srdce na pravém místě a mají zájem o to pomáhat druhým. Večerem bude provázet Libor Bouček a prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová.

Hlavními hvězdami budou vedle hudebních interpretů děti. Max, Fanynka, Honzík, Kubík, Vilík a Vašík strávili část svého dětství v nemocnicích a díky Kapce naděje a jejím partnerům se jim letos splnila jejich přání. Jaká to byla? A kolik radosti to přineslo, uvidí diváci v přímém přenosu právě na Primě.

Aby Kapka naděje mohla plnit přání i dalších dětí, budou mít diváci v průběhu večera možnost nadační fond finančně podpořit a to hned několika způsoby. Buď jednoduše dárcovskou SMS (resp. DMS), kterou je možné nastavit do odvolání i v opakované formě nebo převodem darované sumy přímo na účet nadačního fondu.

Galakoncert Kapky naděje je uspořádán zejména díky podpoře generálních partnerů Bambule a Sparkys. Poděkování patří také hlavnímu partnerovi Cambridge Weight Plan a partnerům TV Prima, Rádiu Impuls, časopisu Story, JCDecaux a reklamní, PR agentuře Guideline a Magistrát hlavního města Prahy.

"Za 19 let svého působení přerozdělil Nadační fond Kapka naděje do nemocnic po celé České republice více než 200 milionů Kč“ říká ředitel Nadačního fondu Kapka naděje Jan Fischer. Aktuálně Kapka naděje pomáhá ve více než 40 nemocnicích po celé České republice. Během galakoncertu představí konkrétní projekty přímo zástupci jednotlivých nemocnic, kde Kapka pomáhá.

Výtěžek z galakoncertu poputuje zejména na nákup přístrojů a vybavení do nemocnic po celé ČR. 

"Za 19 let svého působení přerozdělil Nadační fond Kapka naděje do nemocnic po celé České republice více než 220 milionů Kč“ říká ředitel Nadačního fondu Kapka naděje Jan Fischer.