Vánoce jsou svátky naděje

Průběh akce byl našimi partnery velkoryse načasován právě na předvánoční čas, kdy spotřeba produktů Hera stoupá také kvůli přípravě tradičního cukroví. Každý, kdo v období od 1. listopadu do 31. prosince 2018 zakoupil nebo zakoupí Heru, bude mít o kapku lepší pocit z toho, že se podílí na pomoci, a to především pro ty nejmenší.

Celková částka, kterou získá Kapka naděje ze zakoupených produktů za tyto dva měsíce, bude známa během února 2019. I v tomto případě, bude celková finanční částka vynaložena na zakoupení specializovaných lékařských vybavení pro nemocnice po celé České republice.

“Děkujeme HEŘE, že jsme v ní našli skvělého partnera pro tuto výjimečnou vánoční spolupráci a také děkujeme za natočení úžasného televizního spotu!”

O jaké konkrétní přístroje a specializovanou péči se bude jednat? To vše samozřejmě závisí na vybrané finanční výši, ale protože o čas tu běží především, je naší prioritou si s rozhodnutím pospíšit. Proto bude výběr upřesněn v nejzazším možném termínu ke konci února. Už teď se nemůžeme dočkat, až budeme znát přesný obrys pomoci a opět se nám díky součinnosti našich partnerů, v tomto případě společnosti Upfield, podaří vlít naději, a pevně věříme i zasloužené zdraví, do žil všem těm, kteří ji potřebují.

Nutno poděkovat i vám všem, kteří jste se akce zúčastnili vědomě a třeba i upřednostnili při nákupu právě zmíněný produkt, se zájmem podpořit dobrou věc. 

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.