Vyberte si

Prozkoumejte nejzajímavější mediální výstupy nebo nahlédněte do press kitu, kde jsme pro vás připravili loga a další součásti naší identity.

Brand guide

Ke stažení v pdf:brandguide_kapka_nadeje.pdf

Základy naší značky včetně pravidel pro identitu ke stažení. Doporučujeme jako základ práce s grafickými elementy Nadačního fondu Kapka naděje.

Loga pro tisk

Ke stažení v zip:loga_kapka_nadeje_print.zip

Stáhněte si loga Nadačního fondu Kapka naděje pro použití v tisku. Balík obsahuje vektorové i bitmapové formáty. Před použitím doporučujeme prolistovat náš Brandguide. Žádné úpravy loga nejsou povoleny.

Loga pro digitální použití

Ke stažení v zip:loga_kapka_nadeje_digital.zip

Stáhněte si loga Nadačního fondu Kapka naděje pro digitální použití. Balík obsahuje vektorové i bitmapové formáty. Před použitím doporučujeme prolistovat náš Brandguide. Žádné úpravy loga nejsou povoleny.

Ilustrace

Ke stažení v zip:ilustrace_kapka_nadeje.zip

Tyto vektorové ilustrace jsou součástí vizuálního stylu Nadačního fondu Kapka naděje. Balík obshuje varianty pro bílé a modré pozadí. Soubor je ve formátu *.ai. Před použitím doporučujeme prolistovat náš Brandguide.

Ptejte se kapky

Zaujalo vás něco z mediálních výstupů, máte pro nás tip na spolupráci?

Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři budou zpracovány za účelem vyřízení vašeho dotazu nebo požadavku dle Informací o zpracování osobních údajů.

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte malé pacienty.