O Kapku lepší ponožky

Dostupnost: Dle varianty

Jedinečná kolekce českých ponožek V PÁRU, jejichž design vznikal přímo u nás, a který přesně odráží to, jaká Kapka naděje je! Plná barev, zábavná, nápadná a věříme, že i tyto ponožky budou rozdávat radost. Kdykoli zujete boty, budete mít na očích decentní logo Kapky naděje, aby vám připomínalo, že děláte správné věci. 

Složení: 80% bavlna, 17% polyamid, 3% elastan

Zvolte variantu*
O Kapku lepší ponožky

"Ponožky mají anti-lichožroutí patent, neboli cvoček. Co cvoček spojí, ani pračka nerozdělí! Limitovaná kolekce "O kapku lepších ponožek V PÁRU."


V PÁRU

V roce 2015 se dva kamarádi rozhodli, že začnou vyrábět ponožky. Jednoduše proto, že ty, které byly v obchodech k dostání, se jim nelíbily. Ten vyšší z nich stále ztrácel jednu ponožku v pračce, tak vymyslel cvočky a tím si toho druhého získal pro svůj nápad. Petr a Lukáš si na to plácli a tak vznikla značka GRÅPENGER.Po dvou letech fungování jsme značku přejmenovali na V PÁRU. Důvod byl zřejmý – zkuste přečíst a zapamatovat si tohle [ɡɾoːˈpeŋər] ?!

A původ ponožek? Ten nejlepší. Vysočina, Česká republika. A mají certifikaci OEKO-TEX100, což znamená, že jsou zdravotně nezávadné.

Dárky naděje

Ještě nemáte dost?

Podívejte se na další kousky v našem eshopu