Porcelán Teplo domova

Dostupnost: Dle varianty

Rodina lidí z DOBRÉHO FORTELU, KAPKY NADĚJE a poslední manufaktury na výrobu porcelánu v Čechách - RUDOLF KÄMPF, spojili své síly v jedinečném projektu a dali vzniknout skvělé prémiové řadě porcelánu s názvem TEPLO DOMOVA. Jejím prostřednictvím se snaží společně přinést “teplo domova” i tam, kde bohužel aktuálně není.


Pro všechny ostatní má být důležitým připomenutím, jak velké bohatství ve skutečnosti vlastníme ve své rodině. Doma.

Zvolte variantu*
Porcelán Teplo domova

Ambicí Porcelánu pro Kapku naděje je přinést prostřednictvím prémiové řady porcelánu TEPLO DOMOVA na domácí stoly dokonale rukodělně zpracovaný originální porcelán a doplňky pro společné chvíle s našimi blízkými, nebo jeho prostřednictvím udělat jenom někomu radost, ale zároveň pomoci těm, kteří nemají tolik štěstí, jako většina z nás.

V našem E-SHOPU lze objednat několik nádherných kousků porcelánu (jakmile si vyberete z nabídky níže, stačí nahoře rozkliknout ZVOLTE VARIANTU*, kliknout na vybraný porcelánový dárek naděje a zvolit počet)

ČAJOVÁ KONVICE (0,4 0 l) á 500 Kč


ŠÁLEK S PODŠÁLKEM (0,2 l) á 360 Kč


SET DVOU ŠÁLKŮ S PODŠÁLKEM (0,2 a 0,2)  á 720 Kč


MISTIČKA á 120 Kč


CUKŘENKA á 230 Kč


SET SYPÁTEK á 350 Kč


SET TALÍŘŮ á 840 Kč


SET PORCELÁNU TEPLO DOMOVA á 2 200 Kč


Bezpečný domov, šťastná a zdravá rodina ... pro naprostou většinu z nás samozřejmá jistota, přístav, kam se vracíme a kam utíkáme, když je nám nejhůř. Přitom si často ani neuvědomujeme, jaké máme štěstí.
To ale bohužel spousta dětí nemá a v jejich světě tato jistota chybí.
Je pravdou, že kolem nás je plno smutných příběhů, které nevnímáme, dokud se nestaneme jejich součástí. Nezapomínejme na to!

Kolika z nás se při vzpomínkách na dětství vybaví konkrétní porcelánový hrnek, do kterého nám maminka nalila horký čaj, když jsme se vrátili promrzlí domů, vůně oběda, kterou servírovala na rodinný porcelán? Drobnosti, které nám i po letech evokují chvíle s našimi nejbližšími.

Dárky naděje

Ještě nemáte dost?

Podívejte se na další kousky v našem eshopu