O kapku lepší Bambule pomáhá onkologicky nemocným dětem

Spolupráce Nadačního fondu Kapka naděje a hračkářství Bambule trvá již od roku 2019 a každý rok rozdává pomoc na odděleních dětské hematologie a hematoonkologie. 

Charitativní projekt O kapku lepší Bambule se rok co rok stává větší tradicí. Část výtěžku z této akce darovala Bambule tentokrát na rekonstrukci ambulantního pracoviště denní kliniky oddělení dětské hematologie a hematoonkologie Kliniky dětského lékařství ve Fakultní nemocnici v Ostravě.

Celková oprava tohoto stacionáře vyšla na 411 792,04 Kč.

Po zdařilé rekonstrukci se klinika dočkala konečného výsledku. Začátkem září 2023 došlo k slavnostnímu otevření, které mělo velmi hojnou účast. Přítomni byli primář kliniky doc. MUDr. Hubert Mottl, CSc., zdravotníci z oddělení, ředitelka Nadačního fondu Kapka naděje Dita Loudilová a projektová manažerka za hračkářství Bambule Kristýna Bzenecká. Oddělení zářilo novotou a ohromnou radostí ze stran zdravotníků. Tato oprava byla velmi důležitou pomocí na klinice. Především menším pacientům bude pobyt příjemnější. Pro radost dětem přivezla zástupkyně Bambule deskové hry a plyšové medvídky squeezamals.

Tento dar je výsledkem velkého projektu O kapku lepší Bambule. V roce 2023 se koná již pátý ročník. Možnost se zapojit má každý. Stačí jednoduše zakoupit samolepky Médi naděje nebo mazlivého plyšového medvídka na jakékoliv z prodejen hračkářství Bambule.

Akce probíhá od 16.9.2023 do 31.12.2023.

Více informací jak přispět, najdete v tomto článku.

Každá kapka pomáhá

Zapojte se i vy a podpořte ty nejmenší.